BeSlimmer – Jak to funguje? Podvod? Negativní názory, fórum, lékárna, cena

BeSlimmer je doplněk stravy, který si v poslední době udělal jméno na evropském trhu. 100% přírodní produkt, označovaný jako „blesková pilulka na hubnutí“, je výsledkem mnohaletého výzkumu a laboratorních testů, které nakonec vedly k vytvoření přípravku s vysokými hubnoucími vlastnostmi. Navržen speciálně k tomu, aby pomohl lidem trpícím chronickými nemocemi, jako je obezita, rychle zhubnout, lze jej také bezpečně použít v případě pouhé nadváhy.

Dodává se ve vzduchotěsných dózách obsahujících 30 tablet, z nichž každá je potažena vrstvou, která usnadňuje polykání. Může ho užívat každý, muži i ženy, v jakémkoli věku a fyzické kondici, protože přírodní složení a zcela rostlinný původ z něj činí vysoce tolerovaný a vstřebatelný doplněk.

BeSmarter

Co je obezita

Obezita je termín, který s sebou nese velkou váhu kvůli různým kulturním normám a stigmatu obklopujícímu velikost a tvar těla. 

Pro účely této příručky se však zaměříme na   definici obezity podle Světové zdravotnické organizace (WHO)  : abnormální nebo nadměrné hromadění tuku v těle, které může představovat zdravotní riziko. 

Níže se dozvíte, jak lékaři zjišťují, zda je někdo obézní, příčiny a rizikové faktory obezity, možnosti léčby obezity a mnoho dalšího.

Jak již bylo zmíněno, obezita obecně souvisí s nadváhou. Ale není to tak jednoduché.

Jako lékařský termín je obezita definována  indexem tělesné hmotnosti nebo BMI  podle   Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC)  .

BMI  bere v úvahu jak výšku, tak váhu osoby a vyjadřuje se v kilogramech na metr čtvereční (kg/m  2  ). K získání BMI můžete také použít tento vzorec: vydělte svou váhu v librách svou výškou v palcích na druhou. Poté tuto částku vynásobte 703.

BMI rozsahy

Úrovně BMI u dospělých jsou rozděleny do následujících kategorií:

  • Normální hmotnost: 18,5 až 24,9
  • Nadváha: 25 až 29,9
  • Obezita: 30 a více.

Typy obezity

  • Stádium I obezity: 30 až 34,9
  • Obezita 2. stupně: 35 až 39,9
  • Obezita 3. stupně: 40 a více

Pamatujte však, že BMI je velmi omezené. Při použití obezity jako způsobu měření zdravotního rizika nemusí být výše uvedené rozsahy vhodné pro mnoho skupin lidí.

Například „Asiati a Asijští Američané mohou mít zvýšené zdravotní riziko s nižším BMI,“ poznamenává   Joslin Diabetes Center na Harvardově univerzitě  v Bostonu. 

Totéž platí pro černochy. Článek  publikovaný Harvardskou školou veřejného zdraví T. H. Chan   poznamenal, že některé studie ukázaly, že černoši mají nižší tělesný tuk a vyšší svalovou hmotu než běloši při stejném BMI; což znamená, že při stejném BMI mohou mít nižší riziko vzniku onemocnění souvisejících s obezitou. 

Přesto může být BMI dobrým výchozím bodem jako screeningový nástroj, říká Ali. Ale protože bere v úvahu pouze výšku a váhu, nikoli složení svalů nebo jiné faktory,  je BMI nakonec nedokonalým měřením  . 

BeSmarter

Co je doplněk BeSlimmer a jak funguje

BeSlimmer je přírodní doplněk na hubnutí, který je výsledkem mnohaletého výzkumu a vědeckých analýz, které postupem času umožnily znovu vytvořit dokonale vyváženou směs, schopnou aktivně ovlivňovat metabolický proces, urychlovat jej přirozenou cestou.

Aktivní a rychlý metabolismus umožňuje využívat více energie, a tím rychleji spalovat přebytečný tuk, přeměňovat tukovou tkáň na svaly a obnovovat tělu vlastní termoregulační rovnováhu, podporovat mikrocirkulaci, obnovu buněk a eliminaci toxinů a uloženého odpadu.

Ingredience:

Všechny základní složky složení tohoto doplňku jsou v zásadě zaměřeny na reaktivaci organických funkcí spojených s hubnutím a zlepšení svalového tonusu. Ze základních složek jmenujme guaranu a kofein, které stimulují tvorbu energie, ale také ketony získané z dužiny červených evropských malin, které mají přímý vliv na játra, a tím i na přeměnu tuků.

Tyto složky v kombinaci s extraktem z hořkého pomeranče a epigalokatechiny ze zeleného čaje interagují s tukovými receptory a podporují spontánní tvorbu kolagenu, zlepšují obnovu buněk a elasticitu tkání. Nakonec najdeme extrakt z Acai Berry : Stejně jako velké bobule jsou tyto plody ze speciální brazilské palmy již dlouho známé jako  potrava  Amazonie. Jsou vybaveny vysokou antioxidační a protizánětlivou silou, dodávají tělu dodatečnou energii a zároveň podporují pocit sytosti.

BeSlimmer spalovač tuků: výhody a výhody jeho užívání

Díky stálému příjmu tohoto doplňku dosáhne tělo ideální rovnováhy a stavu pohody, které usnadní přirozené hubnutí, zrychlení metabolického biorytmu a tím spalování, vylučování nebo přeměnu přebytečných tuků. Nejzjevnějšími a okamžitými důsledky bude tedy výrazný úbytek hmotnosti, stejně jako výrazné zlepšení svalové a kožní tkáně, s viditelnými výsledky již po několika týdnech.

Svaly budou více tonizované a kůže napjatější, s výrazným zlepšením celulitidy a hromadění tuku, zejména v oblasti břicha, hýždí a stehen. Méně tuku a méně kilo, takže ku prospěchu svalů a tkání, větší energie, fyzické odolnosti a duševní koncentrace, lepší cirkulaci a pocitu sytosti (což vám pomůže nepodléhat pudům nervového hladu a přitom zachovat střeva úplně zdarma) jsou jen některé z hlavních výhod, které bude BeSlimmer schopen přinést .

Dávkování a kontraindikace hořáku

Tablety mají velmi jednoduché dávkování: užívejte jednu denně, buď před jídlem nebo bezprostředně po jídle, po různě dlouhou dobu, která bude v zásadě záviset na potřebách každé z nich. Obecně lze říci, že BeSlimmer bude užíván nepřetržitě a nepřetržitě po dobu nejméně 3 týdnů, ale můžete v jeho užívání pokračovat tak dlouho, jak je nutné k dosažení cílů, které jste si stanovili.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zcela přírodní produkt, zatím neexistují žádné případy specifické intolerance nebo kontraindikace. Rovněž uznávaný ministerstvem zdravotnictví je doporučován i lékaři a odborníky na výživu, zejména v případech, kdy je nadváha výrazná (nebo chronická) a je nutné se důsledně a rychle zbavit tělesného tuku.

Jako u každého doplňku stravy dodržujte dávkování a dávkování uvedené v příbalovém letáku samotným výrobcem, vyhněte se předávkování. V případě intolerance, alergií nebo specifických patologií trávicího systému či nervového systému však bude lepší požádat o preventivní lékařský posudek. Nedoporučuje se používat u dětí a během těhotenství a kojení.

BeSmarter

Komentáře a názory lidí, kteří již vyzkoušeli doplněk na spalování tuků BeSlimmer :

Existuje mnoho názorů lidí, kteří již užívali – nebo stále berou – tento doplněk. Ve skutečnosti je BeSlimmer v Evropě přítomen již léta, což zaručuje vědecké potvrzení jeho funkčnosti a vysoké tolerance.
Proto nebude těžké najít přímé reference od běžných spotřebitelů, zejména na internetu (na stránkách, fórech a blozích specializovaných na nejlepší metody hubnutí a nejúčinnější doplňky).

80 % dotázaných uvedlo, že své vytoužené hmotnosti dosáhli během několika týdnů po užití prvních pilulek, aniž by používali drastické diety nebo zvláště zvyšovali fyzickou aktivitu. Téměř všichni uživatelé deklarují viditelné celkové zeštíhlení těla, jasné zlepšení elasticity tkání na úkor hmotnosti, celulitidy a ukládání tuku ve prospěch svalového tonusu, energie a pocitu sytosti.

Některá svědectví (zejména lidí trpících obezitou nebo výraznou nadváhou) uvádějí, že se jim za pouhé dva měsíce neustálého používání BeSlimmeru podařilo zhubnout i 16-20 kg . Jedná se – mějte na paměti – omezené případy, ale je více než prokázáno, že tento doplněk je schopen zaútočit a rychle odstranit přebytečný tělesný tuk. Další důležité svědectví pochází od sportovců a atletů, kteří zaznamenali výrazné zlepšení fyzické výkonnosti a svalové hmoty.

Cena a kde koupit BeSlimmer

Doplněk je dostupný pouze online, který lze zakoupit přímo na  oficiálních stránkách výrobce  . Po připojení jednoduše vyplňte nákupní formulář svými osobními údaji, adresou a preferovanými způsoby dopravy a platby. Aktuálně probíhá akční akce -50 % ze základní ceny.

Napsat komentář