Big Size gel – jak to funguje? Recenze, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Big Size , nový a silný gel, který ve vás znovu objeví titána sexu!

Výzkumy a studie ukázaly, že muži mají v těle přibližně o 22 % méně testosteronu než před 30 lety. I když existuje mnoho vnějších faktorů, které mohou tento proces ovlivnit, má se za to, že hlavní příčinou tohoto nedostatku je nedostatek pohybu a nevyvážená strava.

Nízká hladina testosteronu ovlivňuje hladinu energie i libido a může způsobit problémy mužům všech věkových kategorií, ale nízká hladina testosteronu není jediným problémem.

Kvůli sociálnímu tlaku na muže se mnozí domnívají, že velikost penisu může ovlivnit jejich bezpečnost v ložnici i mimo ni. Z tohoto důvodu mnoho společností vyvinulo doplňky pro zvětšení penisu, které jsou určeny k boji proti tomuto problému.

GENETICKÝ VLIV na velikost penisu

Vývoj, velikost, tvar a funkce mužských pohlavních orgánů jsou řízeny určitými genovými segmenty na chromozomu Y. I když lze předpokládat, že existují genové segmenty, které přímo určují velikost penisu, existuje jen málo literatury na toto téma. Byl popsán chlapecký mikropenis s konstelací XYY neboli duplikací chromozomu Y. To však není považováno za důkaz vztahu mezi chromozomem Y a velikostí penisu.

Japonští chlapci s malým penisem mají mutaci v genu 5-alfa reduktázy A2, enzymu, který přeměňuje testosteron na dihydrotestosteron. Velikost penisu do značné míry závisí na přítomnosti dihydrotestosteronu v růstové fázi penisu během puberty. V případě vrozené mutace může léčba testosteronem během dospívání způsobit další růst penisu. Stejná pracovní skupina popsala, že vystavení dioxinům může vést k malému penisu. Budoucnost pravděpodobně ukáže, do jaké míry hrají roli toxiny ve vývoji penisu s vysokou úrovní znečištění životního prostředí.

Big Size

Co je Big Size

Big Size je doplněk pro zvýšení testosteronu pro muže speciálně navržený tak, aby pomohl zvýšit velikost penisu a také libido. Na rozdíl od mnoha posilovačů testosteronu je tento speciálně navržen pro ty, kteří chtějí zvýšit velikost penisu a sílu erekce, stejně jako „správné“ libido.

Díky tomuto produktu se velikost vašeho penisu za měsíc zvětší o 4 cm. BigSize funguje tak, že zvyšuje účinnost tkáňové hmoty ve vašem penisu. Za velikost penisu jsou zodpovědné hlavně corpus cavernosum a houbovité tělo, takže Big Size funguje následovně:

Zlepšuje vstřebávání živin díky zvýšenému prokrvení a účinnosti tkání. Jak se buňky ve tkáni rozšiřují, umožňují zvětšení velikosti penisu.

Zvětšete velikost a objem expandovaných komor. V důsledku toho se penis zvětší.

Mezitím v Izraeli chlapci s vrozeným nedostatkem růstového hormonu ukázali, že růstový hormon výrazně zvětšuje velikost malého penisu. Dosud však nebylo prokázáno, že nahrazení růstového hormonu vede také k růstu penisu u zralých mužů. Na druhou stranu je známo, že muži s akromegalií, což je nadbytek růstového hormonu, mají také zvýšený růst penisu.

Jak funguje Big Size

Podle svědectví těch, kteří to vyzkoušeli, je složení produktu zcela přirozené a testované na všechny alergie. Jeho základ obsahuje cenné léčivé byliny a rostlinné extrakty. Účinnost jejich kombinace byla potvrzena četnými laboratorními testy v různých zemích a podpořena komentáři zákazníků. Všechny tyto bylinky se používají po tisíce let v různých částech světa ke stejnému účelu: zvýšení mužské přitažlivosti zvětšením penisu.  Big Size má tři základní principy fungování:

Zvětšete velikost penisu zevnitř. Krém BigSize je nezbytný pro tvorbu mezibuněčné tekutiny a buněčných stěn. Pronikají do kavernózních těl penisu a shromažďují tekutiny. Tento proces má kumulativní účinek a je základem růstu penisu. Esenciální aminokyseliny pomáhají rozšiřovat krevní cévy v penisu a zajišťují tvrdou erekci jako nikdy předtím.

Podporuje zdraví díky 4 základním minerálům, které hrají klíčovou roli pro zdraví mužů (sodík, zinek, vápník a železo), které zajišťují delší erekci, pomáhají zmírňovat stres a udržovat nově získanou velikost penisu.

Big Size

Jak aplikovat Big Size

Big Size se velmi snadno používá; gel stačí vmasírovat do penisu jednou denně. Jakmile se vstřebá, měli byste cítit, že vaše úroveň vzrušení stoupá, stejně jako některé další výhody.

Pokud používáte doplněk ve formě krému nebo gelu, nezapomeňte se během následujících dvou hodin nesprchovat ani nekoupat. To umožňuje úplné vstřebání produktu pro dosažení nejlepších výsledků. Pokud je to možné, aplikujte po umytí.

Kompozice, efekty a efekty Big Size

Ingredience Big Size jsou zcela přírodního původu a nejdůležitější z nich jsou:

  • GINKGO BILOBA : Strom Ginkgo Biloba je v čínské medicíně široce používán již mnoho let. Obecně zlepšuje kognitivní funkce a používá se hlavně ke zlepšení paměti a úrovně pozornosti. Je také velmi častou složkou doplňků pro zvětšení penisu, protože může pomoci s krevním oběhem a krevním tlakem. Zvýšená kvalita erekce je často dobře popisovanou výhodou užívání Ginkga.
  • EXTRAKT Z ÚSTRIC : Ústřice jsou po staletí známé jako silné přírodní afrodiziakum. Ústřice mají vysoký obsah zinku a vitamínu B6, které jsou nezbytné pro produkci testosteronu. Ústřice nejen zvýší vaši sexuální touhu, ale také sílu vaší erekce.
  • Zinek : zodpovědný za produkci stejného „tepla“, které produkuje naše tělo, když jsme sexuálně vzrušeni. Existuje silná korelace mezi konzumací zázvoru a zvýšeným libidem u mužů i žen.
  • MUIRA PUAMA : Muira puama je tradiční brazilské afrodiziakum, po staletí také známé jako posilovač kognitivních funkcí.
  • L-ARGININ : zvyšuje průtok krve v tepnách a žilách v důsledku dilatace krevních cév. Proto zvýší průtok krve do vašeho penisu a pomůže vašemu tělu udržet co nejvíce krve. L-arginin také zlepšuje regenerační schopnost těla po cvičení.

Existují nějaké vedlejší účinky používání Big Size ?

Nejsou žádné zprávy o tom, že by si lidé stěžovali na nějaké negativní vedlejší účinky BigSize .

Cena za velkou velikost a kde ji koupit

Objednávka Big Size byla opravdu rychlá a snadná. Na oficiálních stránkách, které jsme chtěli kontaktovat, nám stačilo zadat křestní jméno, příjmení a telefonní číslo. Po pouhé hodině nás kontaktoval milý a znalý operátor, který převzal naši objednávku. Nemuseli jsme platit žádnou zálohu. Doporučujeme vám objednat si produkt z oficiálních webových stránek, abyste se ujistili, že získáte originální BigSize a ne jeden z podobných produktů na trhu.

Big Size

Ale jaká je cena Big Size ?

Jak již bylo zmíněno, po úspěších v zahraničí se výrobci tohoto produktu rozhodli uvést Big Size na trh a s reklamou na něj se rozhodli prodávat jej za velmi konkurenceschopnou cenu a sníženou o 50 % oproti ceníkové ceně.

Na oficiálních stránkách si doplněk pořídíte již za -50 % z běžné ceny. Tato cena má omezenou platnost jak v čase, tak v dostupných kusech. Objednávku jsme zadali na oficiálních stránkách, abychom ji mohli pro vás otestovat a byla doručena na adresu, kterou jsme provozovateli uvedli během několika dnů kurýrem bez jakýchkoli nákladů na dopravu nebo doručení.

Recenze a komentáře k Big Size

„Nemohl jsem si stěžovat na velikost svého penisu, ale četl jsem o účinnosti Big Size a chtěl jsem to vyzkoušet, protože nemá smysl to popírat, pár centimetrů navíc nebude nikomu vadit. No, moje velikost se zvětšila asi o tři centimetry za jediné ošetření. Není to špatné co? Jsem také ohromen, nemluvě o mých partnerech!“

„O tomto účinném a silném gelu se toho moc říct nedá. Mohu pouze zaručit, že můj penis dosáhl velikosti, kterou jsem nikdy v životě neměl. A to nemohu popřít, zvedlo mi to sebevědomí jak pod peřinou, tak mimo povlečení. Jsem ráda, že jsem objevila tak účinný přírodní produkt.“

Napsat komentář