Collagenico – podvod? Názory lékařů, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Collagenico  je nová  formule doplňku stravy  , který může podpořit tělesnou pohodu a podpořit  klouby a chrupavky. Za všechny své vnitřní vlastnosti vděčí synergii složek vybraných pro tuto řadu. Mohou být použity jako podpora pro terapeutické ošetření v boji proti kloubním onemocněním, zdravému a aktivnímu životnímu stylu a vyvážené stravě.

Jaké vnitřní složení používá nový Collagenico ? Kde se dá koupit a jaká omezená akce? Krém a všechny jeho výhody můžete analyzovat pomocí tipů v tomto vyhrazeném článku!

Kolagen pro klouby

Kolagen je jedním z hlavních stavebních proteinů těla. Je nejdůležitější složkou pojivové tkáně  , což znamená, že je součástí chrupavek, kostí, zubů, šlach, vazů, kůže a svalů. Dominuje mu kolagen typu I, který tvoří asi 90 % všech kolagenových proteinů. Z tohoto důvodu je dobré používat kolagen na klouby v případech intenzivního cvičení a bolesti.

K čemu se kolagen používá?

Kolagen je spojován s několika léčivými a zdraví podporujícími výhodami, ale pouze některé z nich jsou dobře zavedené a vědecky podložené.

Šek: Beflexan

Collagenico

Je známo, že:

Vliv kolagenu na klouby je dobře prozkoumán. Kolagen zvyšuje integritu chrupavky – pružnou strukturu, která chrání klouby, a snižování jeho množství v chrupavce s věkem je spojeno s osteoartrózou. Kolagen aplikovaný do kloubů dokáže zmírnit příznaky již existující degenerace, omezit tvorbu nových lézí a snížit bolestivost kloubů. Suplementace kolagenu pro klouby je nutná minimálně po dobu 3-6 měsíců.

Nejen vápník a vitamín D3 jsou zodpovědné za zdravé a pevné kosti. Nezapomínejte na kolagen – důležitou složku kostí. Jeho suplementace po dobu minimálně 3 měsíců je spojena s nižším rizikem osteomalacie, osteoporózy a zlomenin kostí.

 • Kolagen redukuje vrásky

Kolagen je hlavní složkou pokožky. Jeho tvorba v pokožce s věkem klesá, což má za následek tvorbu vrásek a špatnou hydrataci. Suplementace kolagenem může zpomalit stárnutí pleti, zlepšit hydrataci, redukovat vrásky, zvýšit tonus a hustotu pleti. Užívání kolagenu po dobu alespoň 2-3 měsíců stimuluje tvorbu nového kolagenu v kůži, ale i dalších proteinů odpovědných za její strukturu – elastinu a fibrilinu.

 • Kolagen zlepšuje stav tepen

Kolagen je důležitou součástí krevních cév. Bez něj tepny a žíly slábnou a křehnou, což vede k ateroskleróze – onemocnění, při kterém se poškozené tepny „ucpávají“ tukovým plakem, zmenšuje se průsvit tepen, což postupně vede k infarktu a mrtvici. Užívání kolagenu po dobu 6 měsíců snižuje tuhost tepen a redukuje aterosklerotické léze.

Jak kolagen ovlivňuje klouby?

Kolagen je velký protein a kvůli jeho velikosti a složité struktuře neexistuje způsob, aby se kolagen přijatý v jídle nebo doplňku mohl přímo vstřebat do kloubů nebo kůže. Kolagen, stejně jako ostatní proteiny, je v trávicím traktu štěpen částečně na volné aminokyseliny a částečně na kolagenní peptidy Pro-Hyp, které se skládají ze dvou aminokyselin – prolinu a hydroxyprolinu. Jsou vysoce biologicky dostupné, tj. dobře se vstřebávají z krve do cílových tkání. Suplementace kolagenem tedy dodává  tělu více aminokyselin, které lze využít pro stavbu kloubů, kostí a kůže.Kromě toho mají kolagenní peptidy jedinečné funkce, které nejsou dostupné v jiných proteinech. Pro-Hyp dipeptid má klíčový účinek na klouby a redukci vrásek, čímž zvyšuje produkci kožních buněk a hraje roli zejména při stimulaci buněk, které syntetizují nová kolagenová vlákna. Díky tomu kolagen působí na klouby, kůži, kosti a další orgány, zásobuje tělo stavebními kameny pojivové tkáně a také stimuluje tvorbu kolagenu a opravu poškozených tkání.

Collagenico: k čemu přesně je?

Collagenico  je nový  vzorec doplňku stravy,  který si již vybralo mnoho žen a mužů všech věkových kategorií díky vnitřnímu výběru extraktů přírodního původu.

Klouby a chrupavky, ale i svaly a stav šlach a vazů podléhají fyziologickému stárnutí, úrazům a úrazům, patologiím a vyžadují v těchto případech zvláštní pozornost a každodenní opatření jako je zdravá strava, neustálá fyzická aktivita a jakékoli lékařské procedury.

Nedávný úspěch Collagenico je způsoben několika faktory, včetně ekonomické a příznivé akční ceny, diskrétnosti nákupního balení a praktičnosti dopravy mimo domov. 

Collagenico

Lékařský předpis: je nutný?

Nákup doplňku stravy na klouby a chrupavky můžete zhodnotit bez lékařského předpisu. Vnitřní receptura obsahuje složky přírodního původu a vylučuje možnost přidávání látek, které mohou poškodit tělesnou pohodu během cyklů příjmu. 

Popis výrobku

Collagenico obsahuje v každém jednotlivém  balení 30 kapslí, které lze rozdělit do denních cyklů na různé časové úseky, které lze i dlouhodobě prodlužovat. Obaly lze skladovat mimo nadměrných zdrojů světla, tepla a vlhkosti. 

Kolik složek je koncentrováno ve složení?

Kapsle Collagenico obsahují koncentraci vysoce kvalitních přírodních složek a ve většině případů jsou kupujícími dobře snášeny, včetně:

 • kolagen 
 • chondroitin 

Obojí se může ukázat jako důležitý doplněk léčby (u stavů, jako jsou kloubní a svalové patologie, degenerace chrupavek, pooperační rekonvalescence a náhodná poranění atd.), správné výživy, fyzické aktivity a zdravého životního stylu k podpoře pravidelné a dobré kondice. existence a pružnost kloubů a výživa věnovaná šlachám, chrupavkám, kostem a svalům, kožním funkcím. 

Cíle a seznam výhod 

Collagenico se může proměnit ve formuli, kterou lze brát jako každodenní návyk pro jakýkoli typ kupujících a pomáhá s cílenou péčí a může pomoci s: 

 • klouby 
 • svalstvo 
 • kožní funkce
 • chrupavková tkáň 
 • funkce kostí 
 • šlachy a vazy 
 • pružnost a pohyblivost kloubů.

Denní dávkování 

Denní podávání formule Collagenico je uvedeno v příbalovém letáku nebo v informacích na etiketě a vždy dodržujte správné dávkování. Tablety lze kombinovat se sklenicí vody při dodržení krátkých nebo delších cyklů příjmu. 

Pozitivní zpětná vazba od kupujících ohledně Collagenico

 • Collagenico je můj oblíbený doplněk stravy. Tuto přírodní recepturu jsem si vybral jako pomůcku při hojení a vyváženějším výběru potravin, která mi pomáhá podporovat flexibilitu a pohodu kloubů.“
 • „Vybrali jsme si s manželem doplněk Collagenico jako doplněk k léčebným procedurám v boji proti bolestem kloubů způsobeným procesem stárnutí a tuto kombinaci přírodních ingrediencí vybranou výrobcem jsme zvláště ocenili.“
 • “ Colagenico v kapslích je výborné, nosím ho stále s sebou i na cesty a využívám jeho podpůrných vlastností při léčebných procedurách a fyzické aktivitě pro pohodu mých kloubů!“

Jakékoli kontraindikace 

Doplněk stravy by neměl být chápán jako zázrak nebo léčivý prostředek, ale jako přírodní formule bohatá na nutriční vlastnosti, která by měla být kombinována se zdravou výživou, fyzickou aktivitou a správnou životosprávou a lékařskou péčí. Tobolky by neměly užívat těhotné ženy v případech známé alergie na složky. 

Collagenico

Kde můžete zajistit bezpečný nákup?

Collagenico je k prodeji v originální a bezpečné (proti napodobeninám, které se často vyskytují na webu) verzi na  oficiálních stránkách výrobce   , kde si požadované balení můžete objednat přímo z formuláře v dolní části stránky. 

Propagace a cena Collagenico

Omezená akce pro každé balení Collagenico je následující: 

 • -50% sleva ze základní ceny! 

Napsat komentář