Funguje Monk’s Secret Hypertension – recenze, cena, fórum, kde koupit

Monk’s Secret Hypertension je  přírodní práškový doplněk, který normalizuje krevní tlak a zároveň předchází infarktu a mrtvici. Pokud chcete vědět, co to je, v textu níže najdete všechny informace, recenze pro ty, kteří již produkt vyzkoušeli, kde koupit a cenu.

MonksSecret

Negativní účinky nekontrolovaného vysokého krevního tlaku 8

USA Centra pro kontrolu a prevenci nemocí   odhaduje, že přibližně jedna ze tří dospělých Američanů má  vysoký krevní tlak  nebo  vysoký krevní tlak  . Vzhledem k tomu, že vysoký krevní tlak je tak častý, může být lákavé předpokládat, že to není velký problém. Pravdou však je, že pokud se vysoký krevní tlak neléčí, může vést k potenciálně život ohrožujícím komplikacím.

Zde je osm způsobů, jak může nekontrolovaný vysoký krevní tlak negativně ovlivnit vaše zdraví:

 1. Zvyšuje  riziko srdečního infarktu a  mrtvice .
  Vysoký krevní tlak poškozuje stěny tepen. Díky tomu jsou náchylnější k hromadění plaku, který tvrdne, zužuje nebo ucpává tepny. Tyto usazeniny mohou také vést ke vzniku krevních sraženin. Krevní sraženiny mohou procházet krevním řečištěm a blokovat tok krve do srdce nebo mozku a způsobit srdeční infarkt nebo mrtvici.
 2. Zvyšuje   riziko srdečního selhání .
  Když vaše tepny ztvrdnou nebo se zúží, vaše srdce musí pracovat více, aby cirkulovalo v krvi. Toto zvýšené pracovní zatížení může způsobit, že se vaše srdce zvětší a nedodá krev do vašich orgánů.
 3. Můžete  cítit   bolest na hrudi   .
  Bolest na hrudi, známá také jako angina pectoris, nastává, když srdce nedostává potřebnou krev. Když lidé s vysokým krevním tlakem provádějí aktivity, jako je chůze do kopce, lezení po schodech nebo cvičení, angina pectoris může způsobit tlak, napětí, bolest nebo pocit plnosti na hrudi.
 4. Může způsobit poškození ledvin.
  Ledviny pomáhají tělu zbavovat se toxinů a regulují mnoho složitých funkcí těla. Vysoký krevní tlak může poškodit tepny kolem ledvin. To může snížit jejich schopnost pracovat a v nejhorším případě vést až k selhání ledvin.
 5. Je pravděpodobnější, že budete mít problémy se zrakem.
  Její oči jsou plné drobných cévek, které se mohou snadno namáhat nebo poškodit vysokým krevním tlakem. Může také způsobit otok zrakového nervu. Snížení krevního tlaku může někdy zvrátit problémy se zrakem. Pokud se však vysoký krevní tlak neléčí, může způsobit trvalou ztrátu nebo poškození zraku.
 6. Může se vyvinout sexuální dysfunkce.
  Vysoký krevní tlak může způsobit nízké libido u žen, zatímco erektilní dysfunkce u mužů.
 7. Zvyšuje riziko onemocnění periferních tepen (PAD).
  PAD nastává, když se tepny v nohách, pažích, břiše nebo hlavě zužují a způsobují bolest, křeče a únavu. Pokud trpíte PAD, zvyšuje se také riziko srdečního infarktu a mrtvice.
 8. Existuje vyšší riziko rozvoje hypertenzní krize.
  Hypertenzní krize je zdravotní nouze, která způsobuje prudký nárůst krevního tlaku nad 180/120. Vysoký krevní tlak může způsobit poškození orgánů a další potenciálně život ohrožující komplikace. Příznaky hypertenzní krize zahrnují:
  • Rozmazané vidění nebo jiné problémy se zrakem
  • Závrať
  • Závrať
  • Silná   bolest hlavy
  • Krvácení z nosu
  • Dušnost
  • Nepohodlí nebo bolest na hrudi
  • Pocit   nervozity   nebo že něco není v pořádku

Pokud se některý z těchto příznaků objeví, okamžitě zavolejte 911 nebo jděte na pohotovost do nejbližší nemocnice.

MonksSecret

Jak Monk’s Secret funguje?

Monk’s Secret je doplněk stravy získaný ze směsi přírodních bylin, který pomáhá regulovat krevní tlak již od prvního použití. Je to možné především díky vysoké koncentraci flavonoidů, které se nacházejí v zeleném čaji a hlohu.

Působit začíná 6 hodin po užití bylinného čaje, krevní tlak se vrací do normálu, teprve po ošetření se zlepšuje elasticita cév, je účinný v každém věku.

Trvalo 8 let intenzivní práce skupiny výzkumníků z Institutu alternativní medicíny v Praze, aby vytvořila léčebný doplněk kombinací některých přírodních látek.

V roce 2015 byly ve Vídni provedeny testy na dvou skupinách dobrovolníků, které trvaly 25 dní. Jedna skupina mužů a žen ve věku 28 až 80 let s vysokým krevním tlakem byla léčena Monk’s Secret, druhá polovina dostávala v podobném stavu placebo.

Na konci studie bylo zjištěno, že   krevní tlak těch, kteří užívali Monk’s Secret, se vrátil do normálu, riziko žilní trombózy se zvýšilo o 90 % a arytmie o 99 %. Ti, kteří užívali placebo, nezaznamenali žádné zlepšení, což by ukázalo, že  Monk’s Secret  fungovalo.

Ingredience Monk’s Secret Hypertonia

Monk’s Secret má vysokou koncentraci bioflavonoidů, díky svým antioxidačním vlastnostem dokáže „smést“ volné radikály, posilovat a chránit cévy. Kombinace přírodních bylin pomáhá odstranit pět hlavních příčin vysokého krevního tlaku.

 • Catnip a jádrové dřevo  tiší úzkost a uvolňují nervový systém přemožený nespavostí a stresem.
 • Tyto  flavonoidy v  kávě a hlohu help čistících cév podle „smetly“ toxiny a zlepšení srdeční funkce.
 • Pestíky v chmelovém květu  zpevňují stěny cév, podporují žilní oběh a rozkládají krevní sraženiny, zabraňují vzniku trombóz a křečových žil.
 • Extrakt z oregana a křenu  snižují hladinu cukru v krvi, čímž zabraňují rozvoji cukrovky.
 • Extrakt z citronové trávy  zlepšuje funkci ledvin, podporuje hubnutí, urychluje metabolismus a umožňuje tělu rychle spalovat kalorie.
MonksSecret

Výhody doplňku Monk’s Secret:

Po užití Monk’s Secret se výhody projeví během následujících 6 hodin, jakmile se tlak začne normalizovat a zůstane stabilní bez náhlých změn. Práce srdce je také regulována celkovým zdravím.

V profylaktické fázi léčba zabraňuje mrtvici, která je jedním z hlavních důsledků vysokého krevního tlaku. Doplněk účinně obnovuje řeč a pohyb u pacientů s mrtvicí, odstraňuje arytmie, angínu a neurózy a zlepšuje paměť.

Pro dosažení pozitivních výsledků je třeba  Monk’s Secret  užívat dlouhodobě bez kontraindikací a poškození zdraví, jelikož se jedná o 100% přírodní produkt. Doba potřebná k obnovení dobrého zdraví závisí na každém.

Jak brát?

Monk’s Secret Hypertension je  práškový doplněk, který vyžaduje 1 čajovou lžičku čaje ve 200 ml vroucí vody.

Nápoj je třeba nechat 30 minut odstát, poté přefiltrovat a pít třikrát denně, nejlépe po jídle bez přidání cukru.

Zákaznické recenze Monk’s Secret:

 • „Její lékař jí doporučil, aby omezila příjem soli a chodila denně na procházky, aby si normalizovala krevní tlak. Lékař, který měl mírný vysoký krevní tlak, mu nepředepsal žádné léky, ale poradil mu, jak zlepšit svůj zdravotní stav. Neposedný Fabio se rozhodl koupit  Monk’s Secret  po přečtení pozitivních recenzí a výhod. Měsíc pil bylinkový čaj, jak bylo uvedeno, jeho krevní tlak se vrátil do normálu. Se svou volbou je spokojený a doporučuje produkt těm, kteří potřebují kontrolovat svůj vysoký krevní tlak.
 • „  On   byl chycen nemocný loni kvůli těžký stres po rozvodu s jeho manželkou. Byl převezen do nemocnice a byla mu diagnostikována mikromrtvice, naštěstí téměř bez následků. Léčbu používal dlouho a pak se rozhodl ji zkombinovat s přírodním produktem, který by vyřešil nejen problém, ale i příčinu.  Monk’s Secret se  ukázalo jako důležitý spojenec tím, že zlepšilo její zdraví pitím bylinného čaje třikrát denně, jak je doporučeno. Váš krevní tlak se stabilizoval, hladina cukru v krvi se vrátila do normálu, cítíte se energičtí a méně stresovaní.
MonksSecret

Je Monk’s Secret v lékárně? Kde sehnat a cena

Monk’s Secret je  k dispozici na oficiálních stránkách výrobce, nemá smysl prohledávat Amazon, Ebay, lékárny a lékárníky, všechny nalezené produkty jsou banální napodobeniny, ale ne originální příslušenství.

Pro objednání vyplňte formulář na webu, zadejte své jméno a telefonní číslo. Po odeslání přihlášky vás prodejce bude kontaktovat a poskytne vám chybějící informace, jako je dodací adresa.

Po potvrzení nákupu vám produkt dorazí do 2-3 pracovních dnů bez příplatku. Platba v hotovosti ihned po doručení zboží kurýrovi.

Napsat komentář