Idealica kapky na hubnutí, funguje to? Recenze, fórum, kde koupit?

V dlouhé výzvě v boji s nadváhou  stále více žen (ale i mužů) hledá účinné přírodní prostředky na hubnutí: doplňky stravy v tabletách, kapslích nebo prášcích, které se však zatím téměř vůbec neberou. Doplňky stravy v kapkách, jako je  Idealica Kapky . 

Jedná se tedy o novinku na trhu, inovativní produkt, který podle toho, co jsme se dozvěděli na oficiálních stránkách, musí být velmi účinný, ale pojďme si podrobně porozumět, co to je, jak funguje, jaké jsou jeho složky a jaké jsou jeho výhody.

V tomto článku analyzujeme tyto kapky na hubnutí a uvidíme, zda fungují nebo ne, zda stojí za to si je koupit nebo se jich vzdát. Tak už neztrácejme čas a začněme hned, ale zůstaň s námi až do konce.

>>>>>>-50% Idealica<<<<<<

Idealica

Nadváha a obezita

A   nadváha  ,   a   obezita   jsou podmínkou lidí s nadváhou .

Mít nadváhu znamená mít větší váhu, než je pro daný věk nebo postavu považováno za normální nebo zdravé. Na druhou stranu obezita je stavem obezity, tzn. nadměrný tělesný tuk s   BMI   nad 30. Zatímco člověk s nadváhou bude mít nadváhu, může nebo nemusí mít nadměrné hromadění tuku.

Co je to obezita?

Obezita je nadbytek tuku ve srovnání s beztukovou tělesnou hmotou nebo tělesnou hmotností, což je o 30 % více, než je ideální hmotnost pro určitou výšku. Člověk je obézní, když je množství tělesného tuku dostatečně velké. Obezita je chronické onemocnění způsobené komplexem různých faktorů.

Co je BMI?

Rozsah, který je považován za „normální“ nebo zdravou hmotnost, závisí na výšce osoby. Je přirozené, že vyšší lidé váží více. BMI znamená index tělesné hmotnosti. Toto je číslo, které se vypočítává z vaší výšky a hmotnosti, aby se určilo, zda je vaše váha vysoká nebo nízká   ve srovnání s tím, co byste pro tuto výšku očekávali     . BMI tělesného tuku a používá se jako screeningový nástroj pro problémy s váhou.

>>>>>>-50% Idealica<<<<<<

Jak vypočítat BMI

B   M   I   =   W   / (   H   2   ) kde   W   je hmotnost osoby (v kilogramech,   nikoli v librách   ) a   H   je výška osoby (v metrech). Jinými slovy, BMI je hmotnost člověka (v kilogramech) dělená druhou mocninou jeho výšky (v metrech).

Pokud je hmotnost v librách a výška v palcích, BMI se vypočítá podobným vzorcem pouze vynásobením 703. tzn. 703 *   W   / (   H   2   ), kde   W   je hmotnost v librách a   H   je výška v palcích.

Snazší způsob, jak zjistit své BMI, je použít   kalkulačku BMI   nebo se podívat na   tuto referenční tabulku   či graf níže.

Idealica

>>>>>>-50% Idealica<<<<<<

Co ukazuje BMI?

Dospělí jsou rozděleni do následujících kategorií na základě BMI (index tělesné hmotnosti):

 • BMI pod 18,5: Podváha
 • BMI 18,5 až 24,9: Rozsah zdravé hmotnosti
 • BMI 25,0 až 29,9: Nadváha
 • BMI nad 30: Obezita
  • BMI 30-35: Střední obezita (třída obezity I)
  • BMI 35–40: Těžká obezita (II. třída obezity)
  • BMI> 40: Morbidní obezita (třída obezity III)

Co jsou kapky na hubnutí Idealica, k čemu jsou a jak fungují?

Idealica je  úbytek hmotnosti doplněk   (vhodná jak pro   muže   a   ženy   ),   100% přírodní   a vychází především z rostlinných extraktů.

Jedná se o produkt určený především pro  ovládání  z   hmotnosti   , ale podle informací na obalu slibuje a  detoxikační   a   antioxidační  účinek, a je tedy užitečný nejen na hubnutí, ale také pro   čištění těla   , uvolňovat ji toxinů. a   chrání ji před volnými radikály   a stárnutím buněk.

Všechny tyto výhody jsou možné díky   hodnotným vlastnostem   účinných látek obsažených ve složkách, které tvoří tento doplněk, prvky, které podrobně uvidíme v jednom z následujících odstavců.

Kolik ml obsahuje?

Lahvička   obsahuje 20 ml   produktu.

Perfektní složení – ingredience

Idealica na hubnutí se jako nyní   skládá pouze ze složek získaných v přírodě   , neobsahuje   tedy   chemikálie pochybného původu, jedná se především o   rostlinné a ovocné výtažky   , více či méně známé, ale   užitečné vlastnosti   , o kterých si podrobně popíšete v tomto odstavci.

>>>>>>-50% Idealica<<<<<<

Idealica

co obsahuje?

Plody rambutanu  (Nephelium lappaceum L.)
Rambutan je rostlina pocházející z jihovýchodní Asie, u nás na Západě málo známá, ale s jedinečnými vlastnostmi. Jeho plody zvláštního tvaru a chráněné jasně červenou trnitou skořápkou jsou bohaté na vitamíny, zejména skupiny B, ale obsahují také vitamín C a kyselinu citronovou (dva prvky, které z nich dělají vynikající antioxidanty).

Kromě těchto důležitých prvků obsahují plody Rambutan cenné minerály, jako je mangan, fosfor a železo. Mezi jeho vlastnosti patří kromě antioxidačních vlastností i poskytování energie, snižování tělesného tuku, boj proti infekcím a snižování krevního tlaku.

Extrakt kiwano  (   Cucumis metuliferus   ).

Kiwano je východoafrická rostlina, jejíž plody (stejnojmenné), charakteristické kulatým / oválným tvarem, mají zvenčí rohovité výběžky (odtud jeho druhý název „africká rohatá okurka“), zatímco uvnitř jsou bohaté na semena.

Stejně jako rambutan obsahuje také vitamíny skupiny B a vitamín C, dále vlákninu a různé minerály jako hořčík, draslík, vápník a železo.

Toto ovoce je nízkokalorické a mezi jeho vlastnostmi určitě najdeme posílení imunitního systému a ochranu střev, je také ideální pro remineralizaci, dodání energie a proti stárnutí buněk a volným radikálům.

>>>>>>-50% Idealica<<<<<<

Extrakt ze zeleného čaje (   Camelia sinensis   )

Zelený čaj  je rostlina čínského původu, ale známá, používaná a ceněná po celém světě pro svou chuť a vlastnosti, používá se v tradiční čínské medicíně, aby se využilo jeho vlastností, že tolik, začněme tím, že zelený čaj je rostlina velmi bohaté na antioxidanty (polyfenoly a flavonoidy), užitečné v boji proti volným radikálům a stárnutí.

Aniž bychom popisovali desítky prospěšných vlastností této rostliny, pojďme si nyní promluvit o tom nejdůležitějším: hubnutí. Na  tom, že díky zelenému čaji zhubnete, se shodují i odborníci ze  Státní univerzity  v  Pensylvánii , kteří v rostlině našli látky, které jsou schopny spalovat tuky a snižovat jejich vstřebávání tělem, proto díky zelenému čaji zhubnete a tím více a častěji zahrnuty do doplňků na hubnutí.

Extrakt z   hořkého   pomeranče  (   Citrus × aurantium   )

Pomeranč hořký je strom, který roste v subtropických oblastech, jako je jižní Evropa, jeho plody (stejnojmenné) konzumuje mnoho rodin, dokonce i italských, ale stále častěji jsou integrovány přípravky na hubnutí, stejně jako Idealica. Je to dáno vlastnostmi hořkého pomeranče, neboť toto ovoce je bohaté na synefrin, molekulu používanou především pro hubnutí, ve skutečnosti má vlastnosti pro spalování tuků a hubnutí, navíc snižuje chuť k jídlu a zrychluje metabolismus.

L-karnitin (   karnitin   )

L-karnitin je aminokyselina přítomná v živočišných tkáních a v menší míře v rostlinách. Karnitin se podílí na různých funkcích v těle, hraje například hlavní roli v metabolismu lipidů. Tato aminokyselina je široce používána ve sportu, klinikách a výživě, ale pokud se zaměříme na to druhé, lze říci, že karnitin se používá jako prostředek na hubnutí, protože pomáhá přeměňovat mastné kyseliny na energii a také usnadňuje jejich spalování. čas. aktivita.

Pikolinát chromu (   Cr (C   6   H   4   NO   2   )   3   )

 Pikolinát chromitý je prvek obsažený v doplňcích stravy, jmenovitě Idealica. Používá se při hubnoucích procedurách k podpoře hubnutí (redukcí tuku) a ke kontrole hladiny krevního cukru (a tím k regulaci hladiny krevního cukru), a proto je užitečný pro metabolismus lipidů a sacharidů. Je třeba také poznamenat, že chrom přispívá k redukci tukové hmoty, ale zároveň posiluje netukovou hmotu.

>>>>>>-50% Idealica<<<<<<

Idealica

Výhody kapek Idealica pro hubnutí

Již jsme se tomuto tématu věnovali do hloubky, protože jsme jednotlivé složky viděli jednu po druhé, ale protože vlastnosti a výhody každého z nich jsou četné, chtěli jsme je shrnout do několika bodů:

 • Kontrolujte a stimulujte hubnutí
 • Napadá placentu a tukové zásoby
 • Zrychluje metabolismus a zvyšuje spotřebu kalorií
 • Odvodňuje a čistí tělo, zbavuje ho odpadu
 • Bojuje proti volným radikálům a stárnutí buněk
 • Snižuje chuť k jídlu a zastavuje nervový hlad


Mějte však na paměti, že účinky se mohou u jednotlivých osob lišit a nelze je zaručit, protože se jedná o doplněk stravy, nikoli o lék.

True Idealica recenze

Všechny skutečné, pozitivní a negativní recenze, komentáře a svědectví těch, kteří vyzkoušeli kapky na hubnutí Idealica, lze nalézt jednoduchým vyhledáváním na průmyslových webových stránkách a fórech, na stránkách sociálních sítí a na oficiálních webových stránkách, doporučujeme, abyste si přečetli nejnovější dostupné na adrese tento odkaz.

Recenze a názory na produkt Idealica

Použití produktu jako Idealica drops ke   zlepšení účinnosti nízkokalorické diety   a ignorování důležitosti fyzické aktivity   může být důležitou pomůckou   , zejména pro   urychlení procesů   a co nejlepší zvládnutí situace. zavedením látek do těla, které mohou   být podpůrné   . Jako vždy vám doporučujeme vyhledat lékařskou pomoc, kdykoli je to možné, než začnete užívat jakýkoli doplněk stravy, zejména ve zvláštních případech (   viz část o kontraindikacích   ).

Je Idealica bezpečná?

Ano   – rozhodli jsme se napsat tento článek, přesvědčeni o spolehlivosti produktu, prodává se na oficiálních stránkách a na nejlepších trzích po celém světě.

Více informací

 • Platbu lze provést při doručení bez potřeby kreditní karty
 • Doručení trvá několik pracovních dnů a je garantováno po celé ČR.

>>>>>>-50% Idealica<<<<<<

Napsat komentář