Kapky Kamasutra – Recenze, Cena, Fórum, Jak to funguje? Dávkování

Kamasutra Kapky jsou zcela přírodní léčba  z  dysfunkce  sexuálního  samec, erektilní dysfunkce nízké libido, předčasné ejakulace. Produkt je založen na unikátní a inovativní kombinaci 100% přírodních účinných látek, které působí na hlavní faktory přispívající k mužské sexuální výkonnosti a poskytují krátkodobé i dlouhodobé terapeutické výhody.

Posláním tohoto článku je poskytnout aktuální a autentické informace o hlavních vlastnostech a vlastnostech tohoto doplňku potence. Abyste měli jasnou představu o jeho terapeutické účinnosti ještě před jeho zakoupením v lékárně. Přesněji řečeno, v tomto článku se dozvíte všechny podrobnosti potřebné k podávání  kapek Kamasutra . Cena v lékárně, recenze skutečných uživatelů, účinné látky, kontraindikace, složení, příbalový leták, fórum, webové stránky Oficiální stránky výrobce.

Pokud se však definitivně rozhodnete tuto kúru vyzkoušet a chcete se okamžitě přesvědčit o její prokázané terapeutické účinnosti, máte možnost používat kapky Kamasutra za velmi nízkou cenu. Jedná se o speciální akci na oficiálních stránkách výrobce, kterou v současnosti využívají pouze ti, kteří zde zadají online objednávku a která spočívá v 50% slevě z ceny kapek výrobce.

>>>>-50% Kamasutra<<<<<<

kamsútra

Co je předčasná ejakulace?

Předčasná ejakulace ( PE ) nastává, když máte orgasmus před pohlavním stykem nebo méně než minutu po jeho začátku. U muže není stanovena žádná doba, kdy má ejakulovat během sexu, ale pokud ejakulujete předčasně a ztratíte erekci, můžete se svým partnerem cítit, že nemáte dostatek času si to užít.

Může to být frustrující a dokonce i trapné, ale u mužů je to běžný problém. 30% až 40% to má v určité fázi svého života. Takže pamatujte, že pokud se to stane jen občas, nebojte se.

Příčiny předčasné ejakulace a rizikové faktory

Příčina není zcela známa. Ale může za to alespoň částečně chemie vašeho mozku. Muži, kteří mají nízkou hladinu chemického serotoninu v mozku, obvykle trvá kratší dobu, než ejakulace.

Roli mohou hrát emocionální faktory:

 • Napětí
 • Deprese
 • Luk
 • Vina
 • Vztahové problémy
 • Nedostatek sebevědomí nebo špatný vzhled těla
 • Obavy ze sexuální výkonnosti
 • Negativní pocity ohledně myšlenky sexu (sexuální represe)

Některé fyzické stavy mohou také způsobit PE, včetně:

 • Neobvyklé hladiny hormonů
 • Nepravidelné hladiny neurotransmiterů (nerovnováha chemických látek v mozku, které přenášejí zprávy nebo impulsy do zbytku těla)
 • Zánět nebo infekce prostaty nebo močové trubice (trubice, která vychází z močového měchýře a posílá moč ven z těla)
 • Genetické vlastnosti zděděné po rodičích

Příležitostně může být PE problémem pro muže s   erektilní dysfunkcí   (ED). Takže penis nezůstává dostatečně pevný na sex. U mužů, kteří se obávají ztráty erekce, se může vyvinout vzor spěchu k ejakulaci. Zbavit se tohoto zvyku může být obtížné.

Léčba erektilní dysfunkce může pomoci   vyřešit předčasnou ejakulaci   . Možností léčby je mnoho. 

>>>>-50% Kamasutra<<<<<<

Diagnostika předčasné ejakulace

Pokud trpíte častou předčasnou ejakulací nebo předčasná ejakulace způsobuje úzkost nebo depresi a ovlivňuje váš partnerský vztah, domluvte si schůzku s urologem.

Váš urolog zahájí vyšetření dotazem na vaše sexuální zkušenosti. Pravděpodobně budete požádáni:

 • Jak dlouho máte tento problém?
 • Za jakých okolností k tomu došlo?
 • Jak často se to děje?
 • Vede každý sexuální pokus k předčasné ejakulaci?
 • Je to tak u všech partnerů?
 • Dochází při masturbaci k předčasné ejakulaci?
 • Máte potíže s udržením erekce?

I když jsou otázky osobní, je důležité upřímně odpovědět svému urologovi, aby mohl co nejlépe diagnostikovat kořen problému.

Váš urolog se vás také zeptá na jakékoli další zdravotní potíže, které můžete mít, a na jakékoli léky, včetně volně prodejných léků, doplňků stravy a rostlinných produktů, které užíváte. Budete také dotázáni na užívání alkoholu a drog.

Kámasútra

>>>>-50% Kamasutra<<<<<<

Jak fungují kapky Kamasutra power – rychlý a účinný terapeutický účinek

Kamasutra drops  je ve Švýcarsku klinicky ověřená přírodní léčba, která pomocí účinných látek ve svém složení pomáhá rychle dosáhnout stabilní erekce, stimuluje prokrvení penisu a rozšiřuje cévy v corpus cavernosum. Proto kromě pevné erekce vede použití kapek také k viditelnému zvětšení penisu jak do délky, tak do tloušťky při styku.

Silná koncentrace kapek extraktu tibetské houby zaručuje extrémně rychlý a silný terapeutický účinek, který vede k získání a dlouhodobému udržení pevné erekce.

Užívání těchto kapek také pomáhá znovu získat sexuální apetit, výdrž a mužnost. Jedním z okamžitých terapeutických účinků používání kapek Kamasutra je dokonalá kontrola doby ejakulace, která vám umožní prodloužit sexuální aktivitu na jak dlouho budete chtít.

Fyzická energie a elán, které vám bioaktivní látky v kúře dodají, vám pomohou k vždy maximální sexuální výkonnosti a rychlá regenerace po ejakulaci vám umožní více sexuálních akcí.

Účinné látky ve složení kapek – příbalový leták

Jak jsem již zmínil v úvodu tohoto článku, léčebný vzorec této kúry je založen na speciální kombinaci 100% přírodních složek se speciálními vlastnostmi, která přináší mnoho krátkodobých i dlouhodobých terapeutických výhod. Více podrobností o složení kapek Kamasutra najdete na internetu na oficiálních stránkách výrobce.

Níže je uveden seznam hlavních účinných látek v léčbě:

 • Extrakt z tibetské houby  Phallus Impudicus  – je základní aktivní složkou kúry, silně stimuluje průtok krve v penisu, napomáhá k rychlé a dlouhodobé silné erekci.
 • extrakt z černého kaviáru – stimuluje syntézu testosteronu, zlepšuje kvalitu spermií a rozhodně přispívá k prodloužení pohlavního styku
 • muira puama  –  výrazně zvyšuje sexuální apetit a ovlivňuje kvalitu erekce při pohlavním styku
 • Tribulus terrestris  – stimuluje krevní oběh v genitáliích a pomáhá obnovit funkce prostaty
 • Panax ginseng  – obnovuje libido, zvyšuje sexuální touhu a pomáhá normalizovat krevní tlak a zlepšuje obranyschopnost organismu.


Hovořili jsme o tom, že za velkolepou léčebnou účinností těchto kapek a velmi rychlým léčebným efektem stojí z velké části extrémně bohatý obsah bioaktivních látek v konečném složení kúry. Tuto velmi vysokou koncentraci bioaktivních látek lze získat díky speciálně vylepšené metodě zpracování přírodních složek, které tvoří recepturu Kamasutra.

>>>>-50% Kamasutra<<<<<<

Kámasútra

Způsob podání: jak správně používat kapky, kontraindikace

Kapky Kamasutra  lze podávat příležitostně i terapeuticky, druhá možnost se doporučuje při léčbě erektilní dysfunkce a dalších sexuálních poruch u mužů.

Terapeutický účinek je extrémně rychlý, 10-15 minut po aplikaci kapek. Způsob použití spočívá v rozpuštění 25 kapek ve 100-150 ml vody. Přípravek se užívá 30 minut před stykem, v případě léčby se tento přípravek užívá 2x denně.

Ideální délka terapeutické léčby je 30 dní. Abyste získali maximální užitek z používání tohoto produktu, je velmi důležité, abyste pečlivě dodržovali všechny pokyny v příbalovém letáku Kamasutra a nepřekračovali denní dávku.

Jelikož se jedná o přírodní produkt, mohou jej bezpečně používat muži všech věkových kategorií. Kapky nemají žádné kontraindikace pro použití a nezpůsobují negativní vedlejší účinky.

Cena jedné kapky za sílu Kámasútry 

Co se týče ceny zákroku, jak jsem již zmínil na začátku článku, nejlepším řešením z finančního hlediska je online objednávka přímo na  oficiálních stránkách výrobce,  kde nyní můžete Kamasutru plně využít na nejnižší cena. Samozřejmě mám na mysli speciální akci dostupnou pouze pro zde zadané objednávky sestávající z 50% slevy z výrobní ceny kapek. Kromě toho si můžete být jisti, že zakoupený produkt je 100% autentický a nejedná se o padělek.

>>>>-50% Kamasutra<<<<<<

Kámasútra

Názory uživatelů

Pokud jde o účinky, kterých lze dosáhnout pomocí kapek Kamasutra, i když se sliby výrobce mohou zdát v některých ohledech značně přehnané, vezměte prosím na vědomí, že tato léčba je ve skutečnosti produktem, který je založen na podrobných klinických studiích a klinických studiích, které jsou k tomu určeny. působivý počet uživatelů.

Náš tým však provedl další výzkum, aby jasně stanovil pravost těchto nálezů. Analyzovali jsme četné diskuse na fórech o léčbě Kamasutra a články publikované na různých stránkách úřadů pro  mužské sexuální zdraví  .

Nakonec jsme na kapky našli i negativní názory, ale v naprosté většině případů tento přípravek, užívaný sporadicky a po léčebných kúrách, přinesl uživatelům opravdu velkolepé výsledky.

>>>>-50% Kamasutra<<<<<<

Napsat komentář