Keto Slim – Funguje to? Negativní názory, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit?

Dnes mluvíme o  Keto Slim, novém  doplňku hubnutí  s mnoha sliby, které tento produkt nabízí.

Kolikrát jste se pokoušeli zhubnout bez úspěchu? Často, i když se zaměříme na tisíce diet a doplňků, výsledek je vždy stejný: zhubnout a pak okamžitě přibrat nebo selhat vůbec.

Zde  nám doplňky stravy Keto Slim pomáhají urychlit náš metabolismus  tím, že podporují hubnutí.

Receptura těchto kapslí je skutečnou inovací v oblasti doplňků stravy, ve skutečnosti jsou  100% přírodní  a nejvyšší kvality a  vyrobené !

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Doplňky stravy KetoSlim jsou důležitým spojencem v boji s kily navíc a pověstným jo-jo efektem  . Víme, jak frustrující je neschopnost zhubnout z psychologického hlediska, ve skutečnosti se každoročně tisíce žen a mužů snaží zhubnout s jediným výsledkem zklamání, že se jim to nepodařilo.

Díky přírodním aktivním složkám Keto Slim můžete zhubnout bez nadměrné námahy kombinací kapslí se zdravou výživou.

Tento doplněk neslibuje zázračné účinky jako mnoho doplňků na trhu, ale poskytuje konzistentní a přirozené hubnutí bez jakýchkoli zdravotních rizik, protože neobsahuje škodlivé látky, jako je parafín, palmový olej, parabeny a přísady.

Účinky jsou viditelné po několika dnech: zmizí pocit otoku, tíhy a náhlé návaly hladu.

Keto Slim

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Co je obezita (obezita)?

Pokud se ve vašem těle hromadí velké množství tělesného tuku, lékaři mluví o obezitě nebo obezitě. Obezita sama o sobě není považována za nemoc, ale může spustit sekundární onemocnění, jako je cukrovka, kardiovaskulární onemocnění nebo kloubní problémy. Hubnutí lze nejlépe dosáhnout pomocí kombinované terapie, která se skládá z diety, cvičení a léčby.

Na světě má každý druhý muž nadváhu a asi každý pátý je obézní. U žen jsou čísla o něco nižší. Lékaři stále častěji diagnostikují u dětí a dospívajících nadváhu a obezitu .

Zadejte: Keto Light+.

BMI a WHR: kdy je váha příliš vysoká? 

Díky dvěma vzorcům si můžete sami ověřit, zda pro vás váha a rozložení tuku nepředstavuje zdravotní riziko.

Takzvaný  index tělesné hmotnosti neboli BMI  zkráceně   popisuje poměr tělesné hmotnosti k výšce. Světová zdravotnická organizace (WHO) používá BMI ke klasifikaci hmotnostních kategorií dospělých takto:

 • Podváha: BMI ≤ 18,5
 • Normální váha: BMI 18,5-24,9
 • Nadváha: BMI ≥ 25
 • Obezita: BMI ≥ 30
 • Stádium obezity I: BMI 30-34,9
 • Stupeň obezity II: BMI 35-39,9
 • III stupeň extrémní obezity: BMI ≥ 40

Spočítejte si své individuální BMI pomocí BMI TK Calculator .

Pro zdravotní riziko jedince je kromě hmotnosti rozhodující i odbourávání tuku. Břišní tuk, také známý jako viscerální tuk, nepřetržitě uvolňuje patogenní mediátory. Mohou zvýšit váš krevní tlak a způsobit cukrovku a zánět.

To, že nosíte příliš mnoho břišního tuku, poznáte jednoduše tak, že obvod pasu vydělíte obvodem boků. Poměr boků k pasu , takzvaný poměr pasu k bokům , zkráceně  WHR  , by měl být u mužů menší než 1,0 a u žen menší než 0,85. S typem postavy souvisí i WHR: hodnota pod příslušnou hranicí značí spíše zdravý tvar hrušky, vyšší spíše nezdravý tvar jablka.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Jak přípravek Keto Slim působí?

Doplněk stravy Keto Slim přichází ve formě tablet  bohatých na bioaktivní látky, díky kterým dokáže rychle a efektivně ovlivnit metabolismus, zrychlit jej a působit přímo na tukové zásoby. Účinky jsou viditelné již od prvních týdnů: podkožní tuk, celulitida a všechny nedokonalosti pokožky jsou drasticky redukovány, což dává harmonickou a pěstěnou postavu.

Kapsle působí přímo v trávicím traktu  a snižují pocit hladu na několik hodin po požití. KetoSlim má navíc čistící účinek na játra a střeva, díky čemuž jsou zdravější.

Jak dlouho trvá, než se dostaví první účinky KetoSlim?

Klinické studie provedené odborníky prokázaly, že  první účinky KetoSlim jsou viditelné již po 30 dnech léčby  .

Benefity aktivované přírodními látkami obsaženými v pilulkách mají účinek, který stimuluje metabolismus, zrychluje jej a tím podporuje neustálé hubnutí v průběhu času.

Ale nejen to,  KetoSlim intenzivně působí  na tukové zásoby v kritických oblastech, jako je břicho, stehna, boky a hýždě, cíleným působením přesně tam, kde se nahromadil v nejhlubších vrstvách. Za pouhých pár týdnů můžete získat zdravější, hladší pleť a bez nenáviděných nedokonalostí pleti.

Pocit plnosti způsobený užíváním doplňku je prakticky okamžitý, tímto způsobem  můžete kontrolovat množství jídla  a množství přijatých kalorií za den.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Keto Slim

Složení a účinné látky:

Složení doplňku stravy Keto Slim bylo vyvinuto za 5 let laboratorního výzkumu, použité ingredience jsou určeny k pravidelné podpoře hubnutí.

Výrobek prošel všemi kontrolami kvality norem EU, díky čemuž je bezpečný a účinný.

Podívejme se podrobně na aktivní složky doplňku:

 • Extrakt z Garcinia Cambogia  je známý svými vlastnostmi, které snižují chuť k jídlu a zároveň zvyšují spotřebu kalorií. Také zrychluje váš základní metabolismus, což podporuje hubnutí.
 • Extrakt ze semen guarany  je velmi bohatým zdrojem kofeinu, který poskytuje celkový stav pohody a umožňuje jeho detoxikaci. Zvyšuje také pocit plnosti a tím snižuje příjem potravy.
 • Extrakt z bobulí Acai  je užitečnou složkou v procesu hubnutí, protože má detoxikační a revitalizační vlastnosti. Acai bobule obsahují mnoho vlákniny, která prodlužuje pocit plnosti.
 • Zelený čaj  je nezbytný pro vylučování toxinů, napomáhá trávení a urychluje metabolismus. Vědecké výzkumy se shodují, že pomáhá i rozpouštět nahromaděný podkožní tuk.
 • Ascophyllum nodosum  (řasa řasa), běžně známá jako hnědá řasa, má schopnost potlačovat chuť k jídlu a zároveň rychle spalovat přebytečný tuk.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Výhody doplňku na hubnutí Keto Slim:

Aktivní složky doplňku Keto Slim fungují v synergii  , což je výsledek pětiletého výzkumu, který umožňuje systematické a postupné hubnutí v průběhu času bez přílišných obětí nebo zvláštních změn životního stylu.

100% přírodní  složení těchto doplňků kromě hubnutí přispívá k celkové pohodě těla, protože odstraňuje toxiny a všechny tyto škodlivé látky

díky vysokému obsahu antioxidantů.
Výhody používání Keto Slim jsou viditelné po několika týdnech i venku, protože stimulují vymizení celulitidy, pomerančové kůže a nedokonalostí pokožky, čímž ji činí hladkou, homogenní a kompaktnější.

Názory odborníků a názory lidí, kteří doplněk Keto Slim vyzkoušeli:

Odborníci tvrdí, že KetoSlim zvyšuje aktivitu bazálního metabolismu, což vám umožňuje rychle a bez přílišných obětí zhubnout, aniž byste se museli vyhnout zdravotním rizikům.

Klinické studie, které schválily doplněk KetoSlim , provedené  lékaři z oboru  , a zpětná vazba od uživatelů, kteří si doplněk zakoupili, jsou převážně pozitivní.

Počet lidí všech věkových kategorií, kterým se podařilo zhubnout díky Keto Slim , je impozantní.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Předpoklad:

Jako u všech doplňků stravy  se doporučuje řídit se pouze pokyny v  příbalovém letáku.

Pro dosažení maximálních výsledků Keto Slim se doporučuje nepřestat užívat alespoň měsíc  , navíc tyto přírodní doplňkové pilulky lze užívat i dlouhodobě, protože nemají žádné vedlejší účinky na vaše zdraví.

Je vhodné kombinovat užívání Keto Slim s vyváženou stravou a pravidelnou fyzickou aktivitou pro lepší aktivaci účinných látek užívaných s doplňkem.

Tablety se užívají  3x denně před jídlem  a zapíjejí se velkou sklenicí vody.
Každá dóza obsahuje 30 tablet a je velmi pohodlná na nošení po celý den.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Keto Slim

Má to nějaké kontraindikace?

Tablety Keto Slim  nepředstavují zdravotní riziko  .

Díky  100% přírodním složkám  neobsahují žádné látky potenciálně zdraví škodlivé.

Ve skutečnosti jde o doplněk, který prošel mnohaletými analýzami ve specializovaných laboratořích, které díky testům nejnovější generace zaručily jeho bezpečnost.

Neměl by být podáván dětem, těhotným ženám a lidem s onemocněním trávicího traktu a štítné žlázy.

Keto Slim  je doplněk, a proto si ji nemusíte  kupovat na lékařský předpis.

Cena a kde koupit:

Patent doplňku Keto Slim je revoluční  , protože funguje díky synergii složek, které jsou svými vlastnostmi jedinečné. Z tohoto důvodu existuje mnoho společností, které se ho snaží napodobit a umístit na internet.

Je důležité objasnit, že Keto Slim by měla být zakoupena pouze prostřednictvím  původní webové stránky. Postup nákupu je velmi jednoduchý a bezpečný: stačí vyplnit online formulář a poradce se vám ozve telefonicky. Po potvrzení nákupu vám Keto Slim do pár dnů pohodlně doručíme domů a až po doručení budete moci přistoupit k platbě.

Tento způsob nákupu dokazuje nejvyšší serióznost výrobce.
Na původním webu navíc můžete využít velmi výhodnou nabídku  slevy 50 %  z ceny na všechny objednávky zde na webu.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<

Napsat komentář