Krém Exodermin – recenze, cena, lékárna, recenze, fórum, Kde koupit?

Při léčbě onychomykózy je důležité zahájit léčbu co nejdříve. To pomůže zastavit vývoj houby a rozšířit ji do sousedních částí těla a také se vyhnout komplikacím. Exodermin krém na plísně nohou a nehtů zpomaluje a eliminuje proces poškození nehtů.

Za prvé, stojí za to vědět, že produkt lze zakoupit za skvělou cenu pouze na oficiálních stránkách výrobce, přesněji řečeno, pokud zadáte objednávku, získáte slevu 50 % z hodnoty produktu. produkt. Můžete také získat originální produkt, ne padělek. Krém na plíseň nohou nelze koupit v lékárnách ani v těch nejznámějších.

>>>>-50% Exodermin<<<

Exodermin

>>>>-50% Exodermin<<<

Co je to plísňová infekce nebo atletická noha

Atletická noha je plísňová infekce, která postihuje svrchní vrstvu kůže nohy, zvláště když je teplá, vlhká a podrážděná.

Je také známá jako atletická noha a  atletická  noha. Houba, která způsobuje atletickou nohu, se nazývá  Trichophyton  a běžně se vyskytuje na podlahách a v oblečení.

Mykóza atletické nohy infikuje kůži pouze za správných podmínek – vyžaduje teplé a vlhké prostředí, jako je vnitřek boty. Z tohoto důvodu postihuje jen asi  0,75 procenta  lidí, kteří pravidelně chodí naboso.

S  atletickou nohou však někdy onemocní až  70 procent lidí.

Nejčastěji se noha sportovce vyvíjí mezi prsty. Obvykle způsobuje pálení, pálení, zarudnutí a svědění. U některých lidí také způsobuje olupování kůže.

Jedná se o nejčastější typ plísňové infekce. Přestože je noha sportovce nakažlivá, může být obvykle léčena volně prodejnými (OTC) léky. Lidé se slabým imunitním systémem nebo  cukrovkou  by však měli navštívit lékaře, jakmile se u mykózy objeví.

Co způsobuje mykózy

Mykóza atletické nohy,  Trichophyton  , je dermatofyt spojený s jinými houbami, které způsobují infekce lidské kůže, vlasů a nehtů.

Tyto houby se neškodně vyskytují na lidské kůži. Dokud je pokožka suchá a čistá, je jejich množení omezené. Ve vlhkých a teplých podmínkách se však rychle rozmnožují.

Tlusté, těsné boty pravděpodobněji způsobí kožní onemocnění, protože skřípnou prsty na nohou a vytvářejí ideální podmínky pro růst plísně. Odborníci tvrdí, že plastové boty, které nohy nejvíce zahřívají a zvlhčují, se na nohu sportovce umisťují častěji než boty vyrobené z jiných materiálů, jako je kůže nebo plátno.

Pokud jsou ponožky mokré a nohy v teple, existuje větší riziko vzniku atletické nohy.

Atletickou nohu lze rozvinout přímým a nepřímým kontaktem:

 • přímý kontakt kůže na kůži, ke kterému může dojít, když se neinfikovaná osoba dotkne infikované oblasti něčí atletickou nohou
 • nepřímý kontakt, kdy houby mohou infikovat lidi prostřednictvím kontaminovaných povrchů, oděvů, ponožek, bot, prostěradel a ručníků

Atletická noha se často šíří kolem bazénů a společných sprch – tyto oblasti jsou obvykle vlhké a teplé.

Lidé s oslabeným imunitním systémem jsou náchylnější k rozvoji atletické nohy.

Exodermin

>>>>-50% Exodermin<<<

Příznaky

Kůže na noze, zejména mezi prsty, začíná svědit – objevuje se i pálení nebo pálení. Kůže se také může stát:

 • suchý
 • šupinatý
 • Červené
 • vločkovitý
 • Praskání

Kůže občas popraská a můžete zaznamenat mokvání nebo krusty, svědivé puchýře a otoky. Chodidlo a strana chodidla mohou tvořit šupinové vzory.

S onemocněním se někdy mohou objevit bakteriální infekce. Když je noha atleta těžká a způsobuje otevřené vředy na kůži, kůže je náchylnější k bakteriím.

Pokud se neléčí, existuje riziko, že se infekce rozšíří z palce na noze. Na bocích a spodní straně nohou se může objevit vyrážka. Ve vzácných případech se noha atleta může rozšířit do rukou, toto je známé jako  tinea manuum  . Příznaky jsou velmi podobné jako u nohou.

Většímu riziku jsou vystaveni lidé, kteří si hned po dotyku postiženého místa na noze neumyjí ruce. Tinea manuum je vzácná komplikace atletické nohy.

Pokud si pacient poškrábe postižené místo a dotkne se jiných částí těla, může se infekce rozšířit. Je důležité léčit atletickou nohu, jakmile se objeví příznaky. Po dotyku postiženého místa je důležité si důkladně umýt ruce mýdlem a teplou vodou.

Skutečná akce krému Exodermin 

Exodermin krém je multifunkční lék používaný k hubení plísní na kůži a obnovení integrity tkáně. Skládá se z 25 prvků přírodního původu, které mají antiseptické vlastnosti.

Krém na plísně nohou současně zlepšuje stav pokožky, zabraňuje nepříjemnému zápachu potu, normalizuje místní mikroflóru a vytváří hustou ochrannou vrstvu, která zabraňuje uchycení a množení patogenních mikroorganismů.

Exodermin je certifikovaný, bezpečný a klinicky testovaný produkt. U téměř 95 % respondentů došlo po 1. léčebném cyklu k ústupu příznaků mykotické infekce a k úplnému zhojení kůže. U zbývajících 5 % bylo dosaženo úplné regenerace tkáně po 4-6 týdnech.

Žádný ze subjektů neměl žádné vedlejší účinky. Pacienti zaznamenali, že nepříjemné příznaky související s plísňovou infekcí ustoupily během 1-2 dnů od zahájení aplikace. Svědění, nepříjemný zápach, loupání úplně zmizelo.

Exodermin je širokospektrální antimykotický bylinný doplněk bez vedlejších účinků. Jedinečné složení krému umožňuje pocítit účinek díky několika aplikacím. V prvním týdnu používání dochází ke zničení plísňové infekce a napadené bakteriální flóry.

Krém dezinfikuje pokožku a nehty, díky čemuž je mikroflóra nepřijatelná pro útok nových patogenů. Zároveň odstraňuje nepříjemné stavy spojené s činností plísní (svědění, pálení, olupování, zápach), změkčuje poškozenou a zdeformovanou nehtovou ploténku, hojí rány a praskliny, zvláčňuje pokožku a stimuluje zdravou regeneraci nehtů.

>>>>-50% Exodermin<<<

Exodermin

Základní účinné látky v krému 

100% přírodní aktivní látky změkčují nehtovou ploténku a pronikají do postižené oblasti, blokují spóry plísní a blokují možnost množení.

Zde jsou složky krému na plísně nohou:

 • Výtažek z Castoreum – Snižuje odlupování nehtových plotének, dodává jim tloušťku, opravuje poškození kůžičky, bojuje proti plísňovým infekcím a suchosti a stimuluje růst nehtů.
 • Extrakt z měsíčku lékařského – Je antibakteriálním, regeneračním a zklidňujícím prostředkem.
 • Extrakt z březového dehtu – Používá se proti svědění, zánětům, dále při hojení ran a mykózách (plísně nehtů).
 • Extrakt z listů aloe – bojuje proti infekcím a stimuluje regeneraci tkání a je účinný i při kožních a mozolových onemocněních.
 • Extrakt z propolisu – Ničí houbové mikroorganismy, posiluje nehtovou ploténku, zlepšuje imunitu. Neúčinné v případě pokročilé onychomykózy.
 • Extrakt z Kalanchoe – Uvolňuje fytoncidy, dezinfikuje, ničí bakterie a spory plísní.
 • Výtažek z heřmánku – Zklidňuje, hojí, dezinfikuje, posiluje nehty.
 • Extrakt z mrkve – Léčí pokožku, vyživuje a revitalizuje pokožku.
 • Monarda Oil – Ničí plísně, bakterie a viry, zabraňuje dalšímu rozvoji patogenů. Pro větší účinnost se obvykle používá ve spojení s rostlinným olejem.
 • Mátový olej – působí antisepticky a hojí záněty kůže.


Výtažek z listů Pinus Sylvestris – Snižuje expozici UV záření. Extrakt obsahuje Pycnogenol, silný antioxidant, který chrání pokožku před ultrafialovými paprsky. Extrakt z borovice je přírodní protizánětlivý prostředek.

Jak používat antimykotický krém

Exodermin

>>>>-50% Exodermin<<<

Exodermin krém se velmi snadno aplikuje. Nejprve si umyjte nohy teplou mýdlovou vodou a poté je osušte čistým ručníkem. Krém naneste na celou plochu prstů u nohou, plosky nohou a tam, kde jsou ještě problémy, poté dobře vmasírujte i mezi prsty, dokud se úplně nevstřebá. Procedura se provádí dvakrát denně, naposledy před spaním.

Aby přírodní medicína začala fungovat, je nutné absolvovat léčebnou kúru po dobu nejméně 14 dnů. Pokud je léčba ukončena před uplynutím 14 dnů, nemoc nebude vyléčena, ale pouze maskována.

Je velmi důležité dodržovat pokyny v příbalovém letáku, abyste onemocnění odstranili a získali trvalé výsledky. Je povoleno začít aplikovat krém bez ohledu na fázi patologie.

Cena krému Exodermin

Exodermin za nejlepší cenu v Itálii zakoupíte pouze na  oficiálních stránkách výrobce  , protože pouze u nás jej pořídíte s 50% slevou. Pokud náhodou najdete na jiném webu výrobek za absurdní cenu, nejde o nic jiného než o padělek, který nemá nic společného s původním výrobkem výrobce.

Je také důležité vědět, že pro nákup produktu za  akční cenu  je nutné objednat pouze zde. Toto je rozhodnutí výrobce a musí být dodržováno. Produkt navíc není v lékárnách.

Exodermin

Uživatelské výsledky a zpětná vazba

Krém Exodermin  se na moderním trhu objevil relativně nedávno. V rekordním čase přilákala nejen široké spektrum klientů, ale také lékařů a specialistů.

To je vysvětleno vysokou účinností přípravku a prohlášeními výrobce, že po měsíci používání pomáhá trvale eliminovat plísňové infekce  nohou a nehtů  a zabraňuje opětovné infekci všemi druhy plísní.

Chtěli jsme zjistit, zda jsou tvrzení výrobce pravdivá, nebo lžou, co říkají odborníci a v jakých případech krém skutečně pomůže.

Abychom zjistili všechny tyto informace, náš tým provedl rozsáhlý průzkum na externích stránkách a vzal v úvahu názory odborníků a spotřebitelů, kteří si produkt zakoupili a provedli léčbu.

Nakonec tým shrnul a došel k závěru, že produkt je přesně takový, jak ho popsal výrobce.

>>>>-50% Exodermin<<<

Napsat komentář