Lumos krém – Funguje? negativní recenze, podvod? Cena, Lékárna, Fórum

Trápí vás akné nebo se vám na obličeji dělají nepříjemné tmavé skvrny? Hledáte efektivní a přirozené řešení? Jste na správném místě! Ve skutečnosti může být Lumos pro vás dokonalým řešením! Pojďme to zjistit lépe.

Co způsobuje bílé skvrny

Časté jsou změny barvy kůže, zejména na obličeji. U některých lidí se objevují červené skvrny po akné, zatímco u jiných se mohou objevit tmavé skvrny. Ale jedno konkrétní zabarvení kůže vás může poškrábat na hlavě.

Můžete si všimnout bílých skvrn na tvářích nebo jinde na obličeji. Někdy mohou tyto skvrny pokrýt velkou plochu a dokonce se rozšířit do jiných částí těla.

Řada stavů může způsobit, že se na obličeji objeví bílé skvrny, a obecně nejsou důvodem k obavám. Zde je přehled nejčastějších příčin a jak je řešit.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

1. Tisíce

Selátka jsou malé kulaté, tvrdé, bílé hrbolky na obličeji, které jsou často mylně považovány za černé tečky. Vyvíjejí se, když se keratin – protein nacházející se v horní vrstvě pokožky – a další složky odumřelých kožních buněk zachytí pod povrchem kůže.

Nejčastější oblasti, kde se milia objevují, jsou kolem očí, tváří a nosu.

Milia se může objevit v jakémkoli věku u mužů i žen. Nejčastěji se vyskytují u velmi malých dětí a tento stav se také nazývá mléčné skvrny.

Příčiny

Selata může způsobit alergická reakce na kořeněné produkty, dráždivý krém na obličej a poškození sluncem.

o způsobuje bílé skvrny
https://www.beautybay.com/edited/face-mapping/

2. Bílé lupy

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Bílé lupy jsou považovány za typ  ekzému  . Projevuje se jako světle růžové nebo červené, šupinaté oblasti na kůži s jasnými až hladkými bílými (pigmentovanými) skvrnami.

Může být až  20 skvrn  , často na obličeji a pažích. Pityriasis alba je patrnější u lidí s tmavou pletí nebo po slunění.

Onemocnění postihuje především děti a dospívající a  u 5 procent  dětí na celém světě se onemocnění v určitém okamžiku rozvine.

Příčiny

Lékaři nevědí, co způsobuje bílé lupy.

3. Albinismus

Vitiligo  se projevuje jako skvrny na kůži, které ztratily svůj barevný pigment. Může se objevit kdekoli na těle, včetně obličeje. Postihuje přibližně  1 procento  lidí na celém světě.

Bílé skvrny mohou být zpočátku malé a mohou v tomto stavu občas zůstat, ale mohou se také pomalu zvětšovat, dokud skvrna nepokryje velkou část těla. Občas se některé barvy mohou vrátit do postižené oblasti, ale zřídka úplně.

Vitiligo se může objevit v jakémkoli věku, ale  asi u poloviny pacientů  s tímto onemocněním se rozvine do věku 20 let.

Příčiny

Vitiligo může dostat každý, i když šance se mírně zvýší, pokud ho má někdo jiný v rodině. Faktor dědičnosti ještě není plně objasněn, takže u dětí osoby, která má vitiligo, se také nemusí nutně vyvinout.

Vitiligo se vyskytuje u lidí všech barev pleti, ale nejvíce je vidět na černé pleti. Není to nakažlivé.

Kožní buňky produkují pigment zvaný melanin, který dodává pokožce její barvu. Někteří vědci se domnívají, že kůže vitiligo se vyvíjí, když tělo produkuje a ničí protilátku proti melaninu.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Lumos

Co je Lumos?

Lumos je rozjasňující sérum, které může pomoci zlepšit zabarvení způsobené: sluncem, těhotenstvím, akné, menopauzou a stárnutím pleti. Revoluční je také tím, že pečuje nejen o obličej, ale může být účinný i na krk, ramena a dekolt! Kouzlo jeho účinnosti však spočívá v něčem jiném: v přírodním složení. Jak je to možné? Tady vám to prozradíme:

 • Šampaňské  : zcela inovativní přísada v populární současné kosmetice, ale tradice, když se podíváte zpět v čase; dokáže pleť hloubkově vyživit a přirozeně rozjasnit;
 • Vitamin C  : může pomoci omladit a tonizovat pokožku;
 • Výtažek z heřmánku  : může pomoci zklidnit aktuální zánět a zesvětlit pokožku;
 • Extrakt z lékořice  : organicky pěstovaný, může pomoci snížit produkci melaninu, látky, která způsobuje skvrny;
 • Arbutin  : může pomoci dezinfikovat pokožku tím, že působí jako přírodní antibakteriální činidlo; je látka zvaná fenol, vysoce zesvětlující molekula široce používaná v kosmetice;

Jak Lumos působí ?

Lumos má velký potenciál, a proto nejen zesvětluje zabarvení, a to díky svému podpůrnému působení na:

 • zlepšení známek a jizev po akné a pupíncích
 • zlepšení skvrn
 • výživu pokožky
 • zlepšení pohody pokožky v případě zánětu
 • pohodu a zářivost obličeje

Jak se Lumos aplikuje ?

Lumos vyžaduje velmi jednoduchý proces aplikace. Ve skutečnosti stačí dodržet tento krátký postup, abyste dosáhli skvělých výsledků:

 • Umyjte si obličej a postižené oblasti, jako je krk nebo ramena;
 • Všechny části jemně osušte měkkým ručníkem;
 • Ujistěte se, že pokožka je zcela suchá;
 • Naneste malé množství krému na každou část, kterou chcete ošetřit;
 • Masáž pomalými a jemnými pohyby;
 • Masírujte, dokud se Lumos zcela nevstřebá .

Po nanesení můžete bez jakýchkoliv opatření nosit vlastní oblečení, protože Lumos nemastí pokožku ani oblečení a především nedělá skvrny. Tento postup by se měl opakovat ráno a večer po dobu nejméně jednoho měsíce. Tímto způsobem budete moci vidět nejlepší účinky tohoto fantastického produktu.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Lumos

Názor odborníka

Odborníci na přírodní léčiva uvádějí: „S Lumosem jsem se setkala náhodou, protože se moje pacientka (po vážných problémech s akné) vrátila do mé ordinace již po nté na kontrolu a zjistila, že se její pleť výrazně zlepšila. Když jsem se zeptal, co používá, odpověděla, že 2 týdny používala nový krém, který jí doporučil její přítel Lumos . Zeptal jsem se jí, jestli to můžu prozkoumat, a přinesla mi krabici. Když to analyzuji, domnívám se, že jde o velmi osobní skladbu, kterou určitě vytvořili specialisté v oboru. Od té chvíle jsem ji začal doporučovat každému pacientovi, který hledá prostředek podporující léčbu v boji proti akné“.

Přečtěte si také: Coralift, Eternelle.

Recenze a názory na fórech Lumos

Zde jsou některé z nejrelevantnějších komentářů k Lumosu pocházejících z předních průmyslových fór:

 • „V mladém věku jsem trpěl cystickým akné (velmi těžká forma) a i přes zhojení obličeje mi zůstalo mnoho jizev, za které jsem se velmi styděl. Vyzkoušel jsem mnoho produktů, ale pak jsem poznal Lumos . Zaujalo mě jeho přírodní složení a rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Spolu s radami mého dermatologa mi to opravdu pomohlo!“
 • „Kvůli mé dovolené na horách (kde jsem hodně šel bez opalovacího krému) jsem měl na obličeji spoustu malých tmavých skvrn od slunce. Hledal jsem na internetu přirozenější adjuvans ke stávajícím terapiím a našel jsem Lumos . Musím potvrdit, že je to fantastický produkt; i teď, když jsou skvrny pryč, stále ho používám k ochraně své pokožky!“
 • „Už nějakou dobu mám docela rozsáhlé tmavé skvrny.“ Nevím, proč jsou způsobeny, ale hledal jsem lék. Koupil jsem Lumos online a vyzkoušel. Většina je pryč, ale některé malé zůstaly. Pokusím se podstoupit odbornou kontrolu a pokračovat v léčbě, abych viděl další účinky“.

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Lumos

Kontraindikace

Užívání Lumosu nemá žádné zvláštní vedlejší účinky ani kontraindikace, protože jeho složení je šetrné a přirozené. Před zahájením léčby byste však neměli mít alergii nebo intoleranci na žádnou přírodní účinnou látku, jako jsou květiny nebo rostliny.

Kde a jak koupit Lumos ?

Lumos nelze zakoupit v žádném obchodě ve vašem městě; Vzhledem k bezpečnosti a garanci původní pravosti produktu je tento dostupný pouze na stránkách firmy, která jej vyrábí. Doporučujeme také pečlivě zkontrolovat, zda jste na oficiálních stránkách Lumos , abyste mohli zakoupit pouze originální, bezpečný produkt.

Poznáte to podle záručních plomb na obalech, a protože společnost propaguje svůj produkt tím, že jej uvádí na trh (zatím na krátkou dobu) za cenu, kterou nelze minout: Lumos lze ve skutečnosti koupit za velmi nízkou cenu –  50 % ze základní ceny. Tato akce platí pouze po omezenou dobu.

Nabídka na vás čeká! Zajímá vás, jak postupovat při nákupu? Postupujte podle těchto jednoduchých kroků:

 • Přejděte na  oficiální stránky společnosti  ;
 • Přečtěte si všechny informace o produktu;
 • Procházejte kurzorem, dokud nenajdete formulář pro vyplnění objednávky;
 • uveďte své osobní údaje a údaje o objednávce (jméno, příjmení, adresa, PSČ, telefon, počet balíků, které si chcete objednat);
 • Klikněte na tlačítko „Objednat“ níže;
 • Počkejte, až vás kontaktuje specializovaný operátor s žádostí o potvrzení přijaté objednávky;
 • Počkejte, až expresní kurýr (již v ceně) dorazí k vám domů!

Už nemáte žádné výmluvy, nyní je zdravá a krásná pokožka dětskou hrou! Pospěšte si a využijte nabídku!

>>>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<<<

Napsat komentář