Natural Slimin Patches – funguje to? Negativní recenze, podvod, cena, fórum

Natural Slimin Patches – Nadváha postihuje přes 60 % populace. Nadváha není jen estetickým, ale především zdravotním problémem. Lékaři se obávají, že obezita je jednou z nejnebezpečnějších civilizačních chorob. Vede k cukrovce, kardiovaskulárním onemocněním, hormonálním poruchám a také zvyšuje riziko rakoviny. Proto je tak důležité poskytnout adekvátní podporu v nezdravém boji se zbytečnými kilogramy.

V dnešní době je na trhu mnoho doplňků na hubnutí. Denní dávka účinných látek obsažených v kapslích je však často příliš malá na to, aby přinesla očekávané výsledky. Alternative Natural Slimin Patches jsou v tomto boji solidní sázkou. Jedná se o novou metodu boje s nepotřebnými kilogramy, která je založena na transdermální náplasti.  Je opravdu efektivní a umožňuje vám rychle se zbavit zbytečných kilogramů?

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Jak poznáte, že máte nadváhu?

Nejklasičtější  definice nadváhy  ji označuje jako tělesnou hmotnost, která přesahuje výšku člověka.

Toto je platná definice, ale má svá omezení, protože obvykle zahrnuje typy nadváhy, které se od sebe v rámci makrokategorie výrazně liší.

Ve skutečnosti je také nutné znát příčiny nadváhy před správnou diagnózou a léčbou problému.

Natural Slimin Patches

Příčiny nadváhy

Jednoduše řečeno, nadváha odpovídá kilům navíc a je definována nerovnováhou mezi příjmem a výdejem kalorií; poruchy rovnováhy, které v nadbytku způsobují hromadění tělesné hmotnosti a tím generování stavu nadváhy.

Ve skutečnosti je problém trochu složitější: zatímco v mnoha případech skutečně souvisí s  nadbytkem tukové hmoty  v lidském těle, v jiných případech lze nadváhu definovat jako   svalovou hypertrofii ; tento případ se týkal určitých typů soutěžních sportovců a kulturistů, pro které je růst svalů jedním z hlavních a nezbytných cílů). Jedná se však o menšinu případů, kdy přítomná hmotnost není tuková, ale přesto se nezdá být úměrná výšce pacienta, takže  BMI  –  body mass index  (hmotnost/výška na druhou od pacienta) je nevyvážený.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Nadváhu lze  tedy  rozdělit do dvou širších kategorií: 

  • z  přejídání  , tj. spojeného s vysokokalorickými dietami, při kterých jsou nadměrně konzumovány kvůli nedostatečnému povědomí o výživě a používání nevyvážené stravy;
  • z  hypospotřeby  , v těchto případech dochází k výraznému zpomalení metabolismu s relativním fyziologickým úbytkem svalů: problém, který zřídka postihuje aktivní sportovce a častěji osoby starší 30 let.

Proč zvolit Natural Slimin Patches ?

Významná výhoda náplastí oproti tabletám vyplývá z lepšího vstřebávání složek. Aktivní látky pronikají kůží rychleji a efektivněji přímo do krve. Tato metoda umožňuje obejít trávicí systém, což eliminuje nepříznivý účinek na játra. V případě tablet navíc část účinných látek tělo nevstřebává a vylučuje se přirozeně.

Šek: Uslim.

Jak Natural Slimin Patches fungují ?

Tajemstvím účinnosti náplastí je především speciálně navržený nátěr. Jeho jedinečnost spočívá v použití moderní transdermální technologie, která umožňuje správné dávkování hubnoucích látek i 24 hodin denně. Skládá se ze 4 samostatných vrstev, z nichž každá ovlivňuje proces redukce tuku jiným způsobem. Právě tato mnohostranná akce zajišťuje viditelné hubnutí u 96,7 % uživatelů.

První vrstva působí jako první zásah a uvolňuje do krevního oběhu molekulu kyseliny hydroxycitronové, která naprogramuje tělo k intenzivnímu spalování tuků a glukózy. Druhá vrstva je nabitá inhibitory, které zpomalují vstřebávání sacharidů v průměru o 67 %. Navíc snižují pocit hladu. Další povlak uvolňuje antioxidanty, které odstraňují toxiny, cholesterol a škodlivé látky. Díky tomu se stimuluje mikrocirkulace, která způsobuje vymizení otoků a celulitidy. Poslední vrstva pomáhá regulovat práci endokrinního systému a má pozitivní vliv na štítnou žlázu, urychluje metabolismus v průměru o 127%. Díky tomu při kúře Natural Slimin Patches nedochází k pocitu únavy, ztráty energie nebo hladu, jako je tomu u jiných hubnoucích kúr.

Jaké látky činí Natural Slimin Patches tak účinnými?

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Natural Slimin Patches

Natural Slimin Patches obsahuje pouze přírodní složky s vědecky ověřenými účinky. Zde jsou klíče:

  • Garcinia Cambogia  – obsahuje kyselinu hydroxycitronovou (HCA), která urychluje metabolismus tuků a zlepšuje trávení. Pomáhá stimulovat mikrocirkulaci, zlepšuje tón a pevnost pokožky. Navíc zabraňuje hromadění tuku.
  • Guarana  – díky obsahu purinových alkaloidů včetně kofeinu stimuluje metabolismus a ovlivňuje rychlejší spalování kalorií. Je to silný antioxidant, který zvyšuje schopnost organismu fungovat a chrání před předčasným stárnutím.
  • Focus Vesiculosus  – mořské řasy, které jsou přirozeným zdrojem jódu, potlačují chuť k jídlu a zabraňují hromadění lipidů v cévách. Navíc zesiluje osmotický otok, který zabraňuje zadržování přebytečné vody v těle a urychluje odvod toxinů.

Účinnost Natural Slimin Patches – výzkum

Inovativní Natural Slimin Patches Transdermální náplasti byly vyvinuty a patentovány v laboratořích Cambridge skupinou uznávaných vědců. Než se však Natural Slimin Patches začaly prodávat, byly důkladně testovány v centru pro metabolické poruchy v Torontu. Byly testovány na účinnost a bezpečnost.

Výzkumný tým v Torontu vedl odborníky, kteří denně studují příčiny obezity. Studie se zúčastnilo 122 dobrovolníků, mužů i žen, ve věku 23 až 65 let. Kritériem pro přijetí do skupiny bylo BMI nad 28 a proporcionálně vysoký obsah tělesného tuku (nad 33,57 %). Co je důležité, podle průzkumu se všichni lidé alespoň 7x za život neúspěšně pokusili zbavit nadváhy.

Jeden z nich dostával náplast Natural Slimin Patches každý den po dobu 4 týdnů, zatímco druhý užíval placebo (tablety). Nikdo z účastníků přesně nevěděl, o jaký produkt se v experimentu jedná. Všichni dobrovolníci dodržovali svou současnou dietu a bylo jim doporučeno věnovat se nějaké lehké fyzické aktivitě.

Po 30 dnech vědci provedli hloubkové rozhovory a podrobný průzkum. Ve skupině náplastí zaznamenalo celých 91 % lidí výrazný pokles hmotnosti (BMI se snížilo v průměru o 7,2 bodu). Navíc se zlepšily výsledky jejich výzkumu. Na žádost o subjektivní pozorování po ošetření subjekty uvedly, že se zbavily celulitidy a otoků (69 % subjektů), zažívacích problémů (89 % subjektů) a měly více energie (98 % subjektů). Ve skupině s placebem nebyly žádné významné změny.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Natural Slimin Patches

Natural Slimin Patches – názory na dietní portály

„Natural Slimin Patchs se ukázaly jako nejlepší způsob, jak získat zdravou a štíhlou postavu. Nečekal jsem tak pozitivní výsledky výzkumu tohoto inovativního produktu. Poprvé po dlouhé době jsem zjistil, že tento typ opatření je nejen pohodlný, ale především účinný. Boj s obezitou nemusí být odsouzen k neúspěchu a to vše díky Natural Slimin Slices. Už nikdy nesáhnu po žádném jiném vzorci, protože náplasti na hubnutí mi daly vysněnou postavu, aniž bych musela trávit dlouhé hodiny v posilovně a vyčerpávajícími dietami. “

Vyplatí se zvolit Natural Slimin Patches?

Natural Slimin Patches je produkt s prokázanými zeštíhlujícími vlastnostmi. Jeho unikátní složení ve formě náplasti umožňuje jeho působení po dobu 24 hodin a nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. Vezměte prosím na vědomí, že každá náplast je tak silná, že se nedoporučuje používat více než jednu náplast denně.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Napsat komentář