Promicil – funguje to? Podvod? Recenze, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Promicil se ukázal jako jeden z nejúčinnějších a nejúčinnějších přípravků při léčbě atletické nohy, svědění a tržných ran. Je čas se navždy rozloučit s plísněmi a roztřepenými konečky, protože Promicil díky jeho bezpečnému působení váš problém jednou provždy přestane existovat.

Promicil vám umožní dosáhnout po prvním cyklu užívání:

 • Plísně nohou a nehtů lze překonat a snížit jejich závažnost
 • Zbavte se svědivé, popraskané a podrážděné pokožky
 • Regulací práce potních žláz odstraňuje nepříjemný zápach a pot
 • Překonává jakékoli tržné rány a praskliny na patě

Pokud stále nejste přesvědčeni, níže vám poskytneme další fakta!

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<

Co je to atletická noha?

Atletická noha  je běžná plísňová infekce; nemusíte být sportovec, abyste to získali.

Toto nepříjemné onemocnění se vyskytuje u chlapců, dívek, mužů a žen všech věkových kategorií.

Co způsobuje atletickou nohu?

Většina případů atletické nohy je způsobena různými houbami patřícími do skupiny nazývané dermatofyty, které také způsobují svědění v tříslech a  kožní onemocnění  . Houby prospívají v uzavřeném, teplém a vlhkém prostředí a živí se keratinem, proteinem nacházejícím se ve  vlasech  , nehtech a  kůži  . Vzácně může být kožní onemocnění způsobeno nedermatofyty, jako je  candida  .

Atletická noha  je středně nakažlivá. Může se šířit přímým kontaktem s infekcí a částečkami kůže zanechanými na ručníku, botách nebo podlaze.

Chůze naboso může zvýšit pravděpodobnost vzniku atletické nohy. Riziko vzniku atletické nohy může také záviset na vašem dodržování. Například lidé s oslabeným imunitním systémem nebo  cukrovkou  mají větší pravděpodobnost vzniku infekcí, pokud mají otevřenou ránu nebo bolí nohy.

Promicil

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<

Co je Promicil antimykotický krém a jak funguje?

Promicil je revoluční antimykotický krém, který odstraní mykózu, svědění a případné tržné rány z chodidla již po prvním použití. Jde o účinný, rafinovaný přípravek krémového tvaru, uzavřený v 20ml nádobce a zároveň tak přenosný, že si ho můžete vzít kamkoli s sebou.

Není vždy snadné pochopit začátek houby, ale můžeme vám pomoci se seznamem podobných příznaků:

 • Tvar nehtu je abnormální a baňatý
 • Nehtová stěna byla zvětšena
 • Kyselý a nepříjemný zápach
 • Pálení nohou a svědění
 • Změňte barvu nehtů na žlutou nebo hnědou
 • Nehty s drážkami a bílými tečkami
 • Nohy znecitlivěly a brněly
 • Otřepy a oteklé nohy
 • Rozštěpená pata a popraskaná kůže
 • Existují pustuly a červené nohy
 • Měchýř
 • Šek: Keramin.

Houby mohou rychle růst, zvláště pokud nosíte těsné boty z umělých materiálů nebo syntetické ponožky a pravidelně navštěvujete sauny, páry a bazény. Pokud chcete zasáhnout dříve, než nemoc převezme kontrolu, zvolte Promicil !

Pravidelné používání Promicilu vám umožní bojovat s různými kožními a chodidly díky široké škále organických složek, které obsahuje. Po potlačení aktivní fáze onemocnění působí Promicil na kůži a poté:

 • Umožňuje pokožce úplnou regeneraci a hojení prasklin.
 • Vytvořte bariéru kolem zdravých oblastí, abyste zabránili množení patogenů.
 • Posílit lokální buněčnou imunitu, aby se zabránilo relapsu.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<

Složení a složení antimykotika Promicil

Několikrát bychom chtěli zdůraznit, že Promicil bude obsahovat pouze složky rostlinného původu, abyste pochopili, jak moc se o vaše nohy staráme. Vědci nebrali v úvahu ani škodlivé nebo nebezpečné chemikálie.

Mezi mnoha přísadami, které tvoří recept Promicil , jsou:

 • Tea tree oil má díky koncentraci terpenů fungicidní nebo protiplísňový účinek a dokáže zcela zničit strukturu samotné houby, čímž omezí aktivitu škodlivých organismů.
 • Jako protiplísňové léčivo inhibuje terpinen aktivitu houby tím, že odstraňuje veškeré spory z těla a zabraňuje dalším infekcím.
 • Extrakt Sinfito stimuluje lokální imunitní reakce a zvyšuje odolnost vůči škodlivým bakteriím. Chemická látka nejen zabíjí houbu, ale také obnovuje strukturu tkání a urychluje vývoj, dokud se nehty na rukou a nohou nezpevní.
 • Jalovcový olej má silný protiplísňový účinek, takže můžete bojovat s dlouhodobými plísněmi. Jeho síla se objevuje i po ošetření hub některými léky.

Promicil může pomoci hydratovat pokožku, posílit její obranyschopnost, odstranit plísně a překonat případné praskliny.

Promicil

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<

Jak používat Promicil krém

Promicil je opravdu úžasný přípravek, který má na rozdíl od mnoha jiných srovnatelných přípravků velmi jednoduchou aplikaci a lze jej aplikovat na celý povrch chodidla, nejen na postižené místo, protože se rychle vstřebává a nešpiní oblečení. .

Výrobce Promicil doporučuje užívat doplněk alespoň 30/35 dní, každou noc před spaním. První znatelné účinky se dostaví již po jednom aplikačním cyklu. Použití by proto mělo být následující:

 • Umyjte a očistěte nohy a poté je důkladně osušte
 • Použijte malé množství krému z nádoby
 • Naneste tenkou vrstvu krému na celé chodidlo, poté nad a pod chodidlo
 • Krém masírujte alespoň 1/2 minuty nebo do úplného vstřebání

Jak již bylo zmíněno, Promicil se rychle vstřebává, takže nezpůsobuje žádné nepříjemné pocity a místo toho bude rovnoměrně rozložen po celém povrchu. Promicil také nezanechává na tkaninách žádné stopy a po použití nevyžaduje ani praní.

Recenze a kontraindikace pro použití antimykotického krému Promicil

Protiplísňový krém Promicil prošel před schválením mnoha klinickými zkouškami, z nichž všechny byly úspěšně dokončeny a nebyly prováděny na zvířatech. Závěrem lze říci, že nemá žádné kontraindikace ani negativní účinky na pokožku ani osobu, která ji používá.

Než však začnete Promicil používat , je důležité se ujistit, že nejste alergičtí na jednu nebo více jednotlivých složek, třeba pomocí malého testu na skryté části těla. Pokud se po použití objeví příznaky jako mírné svědění, zarudnutí kůže, mírné olupování nebo jiné problémy, přerušte používání a poraďte se se svým lékařem.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<

Péče:

 • Používejte produkt pouze tak, jak je doporučeno na obalu, nepoužívejte DIY techniky.
 • Lék by měl být používán pouze jako antifungální činidlo a ne k léčbě jiných onemocnění.
 • Výrobek by měl být skladován mimo dosah dětí mladších 14 let a mimo zdroje tepla.
 • Nedoporučuje se používat ve spojení s jinými antimykotiky.
 • Pokud jste těhotná nebo kojíte, používejte opatrně.
 • Před použitím se poraďte s odborníkem.

Recenze těch, kteří používali krém Promicil

Promicil je pro svůj bezpečný provoz jedním z nejžádanějších produktů. Ve skutečnosti bylo na fórech objeveno mnoho recenzí od lidí, kteří produkt vyzkoušeli a chtějí se podělit o své zkušenosti:

“ Promicil byl můj zachránce  .  “ Bohužel jsem v posilovně chytil plíseň, která mi zabíjela nehty. Kožní lékařka vypadala, že má větší horečku než já, ale nakonec se jí podařilo můj problém vyléčit navržením účinné léčby. Podle mě by to měl používat každý. 

“ Promicil mi pomohl zbavit se nepříjemné plísně na nohou tím, že vyhladil kůži. Pochybuji, že si nevšimneš následků, když je uvidím. Pokusit se! 

Promicil

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<

Kontraindikace a vedlejší účinky přípravku Promicil

Neexistují žádné zprávy o kontraindikacích nebo vedlejších účincích vyplývajících z použití Promicilu ; je dobře prozkoumaný lék s vynikající tolerancí i té nejcitlivější pokožky.

Před použitím krému se však doporučuje pečlivě si přečíst INCI, abyste předešli nepříjemným reakcím v důsledku alergie nebo přecitlivělosti na jednu nebo více pomocných látek. Vždy dodržujte předepsané dávkování a vyhněte se kontaktu s očima. Vyhněte se použití krému, pokud máte vážné rány nebo zranění.

Uchovávejte obal mimo zdroje tepla, přímého slunečního záření a mimo dosah dětí.

Cena a kde koupit Promicil

Abyste se ujistili, že kupujete skutečné produkty, kupte si krém přes webové stránky Autorizovaného prodejce (k dispozici zde). Pro uzavření smlouvy a stanovení dodacích podmínek musíte na vstupní stránku implementovat konkrétní formulář s osobními údaji a telefonním číslem a počkat na další kontakt od obchodního zástupce.

Zboží je doručováno po celé ČR zdarma do 48 hodin a platba může být bezpečně provedena při doručení. Krém lze zakoupit sledováním oficiální platformy, můžete využít některou ze speciálních nabídek, které jsou čas od času k dispozici. Například Promicil je nyní dostupný pouze s 50% slevou.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<

Napsat komentář