Reliver, funguje to? Negativní názory, fórum, lékárna, cena, kde koupit

Reliver – Nadměrná konzumace alkoholu je mimořádně závažný problém, který ročně postihne statisíce lidí v Evropě. Může vést k vážným zdravotním problémům a dokonce komplikacím vedoucím k smrti. Lidé závislí na alkoholu přitom už nemohou fungovat naplno.

Mnoho alkoholiků se vyhýbá hledání pomoci, protože to považují za příliš obtížné. Dosud tomu tak bylo, ale nyní máte mimořádně účinného spojence v boji proti závislosti na alkoholu. Je to Reliver , 100% přírodní doplněk proti závislosti na alkoholu. Nyní konečně budete moci říci ne alkoholu a znovu si užívat života.

Co je alkoholismus?

Alkoholismus je termín používaný k popisu nejzávažnější formy problémového pití na úrovni, která způsobuje poškození zdraví. Popisuje silné, často nekontrolovatelné nutkání k pití.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

Reliver

Ačkoli se tento termín již v lékařské péči nepoužívá, někteří lidé, kteří se zotavují ze závislosti, stále používají termín „alkoholik“ k popisu sebe sama. Alkoholismus je také známý jako závislost na alkoholu, zneužívání alkoholu nebo  závislost na alkoholu  .

Šek FortoLex

Z lékařského hlediska jde o typ „poruchy užívání alkoholu“, kterou lze léčit. Liší se od „škodlivého pití“ (jiný typ poruchy užívání alkoholu), což je vzorec nadměrného pití, které způsobuje poškození zdraví, ale bez skutečné závislosti.

Někdo, kdo je závislý na alkoholu, často staví pití nad všechny ostatní povinnosti, včetně práce a rodiny, a vybuduje si fyzickou toleranci, což znamená, že pijí stále více, aby dosáhli podobného účinku, a pokud přestanou, pociťují abstinenční příznaky.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

Jaké jsou příznaky nebo příznaky závislosti na alkoholu?

Může být obtížné rozpoznat příznaky závislosti na alkoholu. Lidé s poruchou užívání alkoholu mohou své pití skrývat a při konfrontaci se mohou rozzlobit.

Lékaři posuzují, zda je někdo závislý na alkoholu, podle příznaků, které naznačují, že pacient není schopen své pití kontrolovat a že má silné vnitřní nutkání pít. Mezi specifické příznaky, které hledají, patří: 

 • Zhoršená kontrola nad konzumací alkoholu
  Může to znamenat neschopnost kontrolovat, jak dlouho pitná seance trvá, kolik alkoholu konzumujete, když pijete, jak často pijete, neschopnost přestat pít, jakmile začnete, nebo pít v nevhodných situacích nebo v nevhodných situacích. místa.
 • Přikládat větší význam alkoholu
  Pokud dáváte přednost pití před jinými každodenními činnostmi a povinnostmi, pokud je pro vás pití důležitější než péče o své zdraví, nebo pokud v pití pokračujete i přes negativní zdravotní nebo životní následky.
 • Nežádoucí fyzické nebo duševní účinky pití
  Vykazování známek zvýšené tolerance alkoholu (potřeba pít více, aby se dosáhlo stejného účinku), abstinenční příznaky nebo užívání alkoholu k prevenci nebo zmírnění abstinenčních příznaků.

Lékař může diagnostikovat závislost na alkoholu, když zaznamená dva nebo více z výše uvedených příznaků na základě konzistentního vzorce užívání alkoholu. To je obvykle založeno na chování za posledních 12 měsíců nebo více, ale závislost na alkoholu může být diagnostikována na základě nepřetržité denní (nebo téměř denní) konzumace alkoholu po dobu alespoň tří měsíců.

Pokud si myslíte, že možná pijete příliš mnoho nebo že pití začíná mít škodlivý vliv na váš život, máme pro vás rychlý online test, který vám pomůže pochopit, zda existuje důvod k obavám.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

Jak Reliver funguje

Reliver má prostřednictvím svého inovativního složení komplexní účinek na tělo a pomáhá zcela zbavit se touhy po konzumaci alkoholu.

Počínaje první aplikací omezuje touhu po konzumaci alkoholu. Zároveň odstraňuje všechny abstinenční příznaky, díky čemuž nepocítíte žádnou fyzickou ani psychickou nepohodu.

Zároveň Reliver pomůže tělu zotavit se z nadměrné konzumace alkoholu. V první fázi tedy obnoví normální fungování nervového systému. Zároveň podpoří regeneraci jaterních buněk, orgánu silně ovlivněného nadměrnou konzumací alkoholu.

Vyrobeno výhradně ze 100% přírodních surovin

Na rozdíl od jiných terapií závislosti na alkoholu je Reliver 100% přírodní produkt. Jeho složky se získávají z rostlin, jejichž léčivé vlastnosti jsou známé již stovky let. Toto inovativní ošetření zahrnuje:

 • Třezalka tečkovaná – tato rostlina je určena k vyloučení všech toxinů z těla, což je mimořádně prospěšné pro lidi, kteří konzumují hodně alkoholu. Zároveň má třezalka uklidňující účinek na celý organismus.
 • Extrakt z hlohu – je extrémně silný antioxidant, který bojuje se všemi negativními vlivy alkoholu na organismus.
 • Extrakt z modré trávy (Festuca glauca) – extrakt působí uklidňujícím způsobem na nervový systém, čímž předchází negativním vlivům spojeným s abstinenčními příznaky.
 • Extrakt z kořene kudzu – působí tak, že blokuje touhu pít alkohol. Zároveň bojuje s negativními dopady konzumace alkoholu na organismus a pomáhá posilovat kardiovaskulární systém.
 • Extrakt z tymiánu – pomáhá odstraňovat toxiny z těla a má relaxační účinek.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

Reliver

Jak používat Reliver ?

Reliver je revoluční léčba s okamžitým účinkem. Specialisté však doporučují úplný kurz jednoho měsíce, aby se zcela zbavili závislosti na alkoholu. K tomuto účelu postačí jedna kapsle denně užívaná před jídlem. Lékaři doporučují ihned po užití pilulky vypít hodně tekutin.

Více informací o použití doplňku Reliver naleznete v letáku a návodu na obalu.

Velmi dobré výsledky v klinických studiích

Na rozdíl od jiných produktů pro závislost na alkoholu byl Reliver před uvedením na trh rozsáhle testován v různých laboratořích po celém světě. Přibližně 90 % lidí účastnících se studie dokázalo po měsíci léčby zcela opustit alkohol. Zbylým 10 % se přitom podařilo výrazně snížit množství vypitého alkoholu. Na začátku studie deklarovali, že konzumují alkohol každý den, ale po léčbě Reliver se frekvence konzumace alkoholu snížila na jednou za dva týdny. Totéž platilo pro množství vypitého alkoholu najednou.

Jiná studie ukazuje, že lidé léčení přípravkem Reliver se vracejí k normálním tělesným funkcím 3krát rychleji než lidé léčení jinými metodami. Studie zároveň ukázala, že se jim daří detoxikovat celé tělo a začít s obnovou jaterních buněk pouhý měsíc po zahájení léčby.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

Pociťte změnu od prvního dne

Díky revolučnímu složení Reliver funguje rychle a změnu uvidíte již od prvního dne používání. Chuť na alkohol klesá již po užití první tablety a po pár dnech si všimnete, že vaše mysl není tak zamlžená a budete se moci mnohem lépe soustředit.

Touha nebo touha pít alkohol zmizí asi po týdnu léčby, ale v některých případech může trvat déle. Zároveň se na konci kúry začnete cítit mnohem zdravěji.

Přestože zlepšení zaznamenáte téměř okamžitě, je velmi důležité pokračovat v léčbě až do konce. Jinak hrozí, že všechny tyto výhody zmizí.

Co říkají specialisté Reliver

Jedinečné účinky této léčby způsobily, že ji komunita specialistů po celém světě doporučuje lidem, kteří bojují se závislostí na alkoholu. Recenze říká:

Co říkají specialisté Reliver

„Velkým problémem lidí závislých na alkoholu, kteří se chtějí osvobodit, je strach z odvykání a všechny stavy, které nabízí. Postupem času se mi stalo, že mnoho pacientů po několika dnech vypadlo z procesu detoxikace, protože se necítil dobře. Naštěstí byl tento problém vyřešen s příchodem Reliver . Od té doby, co jsem ho začal doporučovat, mi neodpadl ani jeden pacient. Všichni se plně zotavili. Navíc mě překvapilo, jak blahodárně působí tento produkt na celé tělo. Několik měsíců po léčbě byla většina mých pacientů téměř stejně zdravá, jako když začali pít.“ Karl Schmitt, psychiatr“

Doporučeno všemi, kteří používali Reliver

Mezi lidmi, kteří používali Reliver , bylo také mnoho lidí, kteří zanechali svůj názor na tento produkt. Takže v dnešní době najdete na internetu spoustu dobrých i špatných názorů na Reliver , ty negativní jsou asi od těch, co si koupili padělek. Zde je to, co říkají někteří z těch, kteří se léčili skutečným Reliverem :

„Začal jsem pít alkohol, když jsem byl teenager, a když mi bylo 30, už jsem byl alkoholik. Každý večer jsem chodil do baru a dal si pár silných drinků. Aniž bych si to uvědomoval, velmi to ovlivnilo mou schopnost pracovat a jednoho dne mě můj šéf vyhodil. Pak jsem zjistil, že mám opravdu problém. Byla jsem u psychologa, který mi doporučil Reliver . Díky tomu jsem se úplně zbavil chuti pít.“

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

Reliver

Jak si objednat skutečný reliver

V současné době nelze Reliver zakoupit v lékárnách, na Aliexpress, na Amazonu — pouze na oficiálních stránkách s 50% slevou. Jedině tak si to můžete koupit.

Dá se sehnat i v lékárnách nebo v internetových obchodech, ale je potřeba vědět, že jde o padělek, neslučitelný s původní recepturou. S největší pravděpodobností jde o produkt z nebezpečných chemikálií, které nadělají více škody než užitku. Pokud tedy chcete mít jistotu, že nepoužíváte falešný Reliver , objednejte si jej pouze z oficiálních stránek výrobce. Pokud chcete vědět, kolik tento produkt stojí, přejděte na web hned a jistě vás čeká příjemné překvapení.

>>>-50% Cena – oficiální stránka<<<<

Napsat komentář