Remi Bloston – recenze, fórum, lékárna, cena, podvod? Dávkování

Remi Bloston  je doplněk stravy, který dokáže snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění až o 75 %. Svým přírodním složením poskytuje buňkám srdečního svalu potřebnou výživu a dodává jim vitamíny a minerály nezbytné pro správné fungování. Přípravek navíc upravuje krevní tlak a likviduje volné radikály, které jsou příčinou mnoha degenerativních změn a mutací v těle. Remi Bloston také zabraňuje tvorbě vápenatých usazenin a aterosklerotického plaku v cévách. V případě již nastalých změn je postupně obrací a zmírňuje jejich příznaky.

Účinnost doplňku je potvrzena studiemi, které ukazují, že skupina užívající  Remi Bloston  dosáhla nejen snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění, ale také prokázala zlepšení duševní a fyzické pohody. Skupina dostávající preparát měla navíc lepší výsledky ve výkonnostních testech, které přímo souvisejí se stavem kardiovaskulárního a dýchacího systému.

>>>>-50% RemiBloston<<<<

Remi Bloston

Kardiovaskulární onemocnění

Kardiovaskulární onemocnění (CVD) postihuje srdce a krevní cévy. Téměř polovina všech dospělých ve Spojených státech má alespoň jednu formu srdečního onemocnění. Můžete změnit životní styl, abyste zvládli své kardiovaskulární onemocnění, nebo vám lékař může předepsat léky. Čím dříve kardiovaskulární onemocnění odhalíte, tím snazší je vyléčit je.

Co je srdeční onemocnění?

Kardiovaskulární onemocnění (onemocnění srdce) označuje skupinu onemocnění, která postihují  srdce  a  krevní cévy  těla. Tato onemocnění mohou postihnout jednu nebo více částí srdce a/nebo krevních cév. Osoba může být symptomatická (fyzicky prožívá nemoc) nebo asymptomatická (necítí vůbec nic).

Srdeční onemocnění zahrnuje problémy se srdcem nebo krevními cévami těchto typů:

 • Abnormální srdeční rytmy.
 • Onemocnění srdeční chlopně.
 • Zúžení krevních cév v srdci, jiných orgánech nebo po celém těle plakem.
 • Potíže se zmáčknutím srdce a uvolněním.
 • Problémy se srdcem a cévami, se kterými jste se narodili.
 • Problémy s vnější výstelkou vašeho srdce.

>>>>-50% RemiBloston<<<<

Co jsou kardiovaskulární onemocnění?

Existuje mnoho různých typů kardiovaskulárních onemocnění, včetně, ale nejen:

 • Arytmie:  Problém s elektrickým vodivým systémem srdce, který může vést k abnormálním srdečním rytmům nebo srdeční frekvenci.
 • Choroba chlopní:  problém se srdečními chlopněmi (struktury, které umožňují průtok krve z jedné komory do druhé komory nebo krevní cévy), jako je sevřená nebo netěsná chlopeň.
 • Onemocnění koronárních tepen:  problém s krevními cévami srdce, jako jsou ucpání.
 • Srdeční selhání:  problém s pumpovacími/relaxačními funkcemi srdce, který vede k hromadění tekutin a dušnosti.
 • Onemocnění periferních tepen:  problém s krevními cévami v pažích, nohou nebo břišních orgánech, jako je zúžení nebo překrvení.
 • Onemocnění aorty:  Problém s velkou krevní cévou, která směřuje krev ze srdce do mozku a zbytku těla, jako je zvětšení nebo  aneuryzma  .
 • Vrozená srdeční choroba: srdeční  problém, se kterým jste se narodili a který může postihnout různé části srdce.
 • Perikardiální onemocnění:  problém se srdeční výstelkou, včetně  perikarditidy  a  perikardiálního výpotku  .
 • Onemocnění mozkových cév:  problém s krevními cévami, které přivádějí krev do mozku, jako je zúžení nebo ucpání.
 • Hluboká žilní trombóza:  ucpání žil, cév, které vedou krev z mozku/těla do srdce.

Jak časté je onemocnění srdce?

Kardiovaskulární onemocnění jsou hlavní příčinou úmrtí na celém světě a ve Spojených státech Každý rok zemře ve Spojených státech na srdeční onemocnění 655 000 lidí.

Téměř polovina dospělých v USA trpí nějakou formou kardiovaskulárního onemocnění. Postihuje muže i ženy. Ve skutečnosti každá třetí žena umírá na kardiovaskulární onemocnění. Postihuje lidi všech věkových kategorií, etnických skupin a socioekonomických úrovní.

>>>>-50% RemiBloston<<<<

Remi Bloston

Co je Remi Bloston

Kardiovaskulární onemocnění jsou hlavní příčinou úmrtí na světě, s výjimkou infekčních onemocnění. Je to děsivé, zejména proto, že mnoha z nich lze snadno předejít – zdravým životním stylem. Dodržování zdravé výživy, pravidelné cvičení a užívání doplňků stravy jsou nejlepší způsoby, jak udržet své srdce v dobré kondici. Remi Bloston  k tomu může přispět.

Navíc Remi Bloston  není dobrý produkt pouze pro lidi, kteří již trpí kardiovaskulárními chorobami a chtějí minimalizovat jejich příznaky. Je také výborným doplňkem pro lidi, kterým záleží na profylaxi a chtějí se chránit před možným výskytem těchto onemocnění. Díky přírodnímu složení nezpůsobuje vedlejší účinky jako mnoho jiných produktů dostupných na trhu. Je zcela neinvazivní.

Složení doplňku Remi Bloston:

Produkt Remi Bloston má  100% organické složení  díky svým zcela  přírodním složkám  . Svou činnost provádí prostřednictvím následujících složek:

 • kořen kopřivy se silnými vlastnostmi podporujícími zlepšení kardiovaskulárního systému, zejména na úrovni kapilár;
 • kořen kozlíku lékařského s antispasmodickým a antikonvulzivním účinkem na nervové i kardiovaskulární úrovni;
 • hloh s relaxačními a antikoagulačními vlastnostmi;
 • riboflavin (vitamín B2) a kobalamin (B12), které přirozeně pomáhají chránit srdce a předcházet srdečním onemocněním;
 • adermin ;
 • thiamin neboli vitamin B1 , který hraje důležitou enzymatickou roli při přeměně složitých cukrů na jednoduché cukry a je transportován do různých částí těla (včetně srdce).

Všechny tyto látky, spojené dohromady v jednom doplňku, z něj bezpochyby dělají  vynikajícího přírodního spojence při léčbě a prevenci všech patologií poškozujících kardiovaskulární systém  . Podívejme se však na výhody, názory a dávkování podrobněji.

Remi Bloston

Požití a dávkování

Remi Bloston by se měl užívat po dobu 3 měsíců (jeden cyklus), nejlépe před jídlem, spolknutím jedné tobolky ráno a jedné večer. V případě potřeby se doporučuje opakovat léčbu v následujících cyklech po 3 měsících.

>>>>-50% RemiBloston<<<<

Výhody a výsledky:

Podle WHO (anglická zkratka Světové zdravotnické organizace) asi 40 % úmrtí nastává v důsledku  kardiovaskulárních  onemocnění, která jsou také celosvětově hlavní příčinou úmrtí. Produktová stránka se téměř naléhavě zaměřuje na nebezpečí těchto patologií a nabádá zákazníka k použití produktu nejen k léčbě, ale také k prevenci  kardiovaskulárního systému  .

Oficiální stránka produktu Remi Bloston uvádí, že produkt funguje ve třech hlavních fázích (u kterých se dávka upravuje ve třech cyklech):

 • normalizace úrovní tlaku;
 • doplnění konzistence krve a krevních cév;
 • prevence a ochrana před mrtvicí.

Jsou prezentovány dvě hlavní studie v této oblasti.

V roce 2016 byla provedena studie Kardiologického ústavu, které se účastnily 4 skupiny dobrovolníků, kteří porovnávali užívání Remi Bloston a placeba po dobu 25 dnů.

Studie ukazuje následující výsledky:

Z těch, kteří užívali placebo,

 • 1 % uvedlo stabilizaci krevního tlaku;
 • 0% snížení trombózy;
 • 2% snížení arytmie.

Naopak  lidé, kteří užívali Remi Bloston  :

 • byla zjištěna 100% stabilizace krevního tlaku;
 • 90% snížení trombózy;
 • 99% snížení arytmie.

V roce 2018 provedla Istituto Superiore della Sanità studii na více než 200  pacientech, kteří dobrovolně užívali Remi Bloston , aby ověřila přítomnost účinných zlepšení. Podle výsledků výzkumu:

 • 98 % respondentů uvádí stabilizaci krevního tlaku na úrovni 130/80 po několika hodinách užívání;
 • 97 % subjektů hlásilo drastické snížení příznaků chronické hypertenze po dvou týdnech užívání (jako je zrychlený srdeční tep, zhoršená funkce ledvin a erekce, hypertenzní krize, poškození zraku);
 • 82 % respondentů uvedlo snížení hypertenzních záchvatů pouhé tři dny po první konzumaci

>>>>-50% RemiBloston<<<<

RemiBloston

Má Remi Bloston kontraindikace?

Neexistují žádné zprávy  o vedlejších účincích při používání Remi Bloston  (nemusí to nutně znamenat, že přípravek funguje). Na webu jsou převážně pozitivní a často nadšené recenze od kupujících, zejména proto, že výrobek má zcela přírodní složení a lze jej zakoupit bez lékařského předpisu jako doplněk.

Jediné riziko spojené s produktem spočívá v jeho popularitě:  je často prodáván online mnoha podvodnými weby nabízejícími napodobeniny Remi Bloston . Z tohoto důvodu je vhodné zakoupit produkt pouze na oficiálních stránkách. Vzhledem k tomu, že je produkt často vyprodaný, je také lepší si při zadávání objednávky pospíšit, protože Remi Bloston může být na chvíli vyprodaný.

Názory odborníků a názory zákazníků:

Oficiální stránky Remi Bloston informují o názoru některých lékařů na fungování přípravku, které se zdá být opravdu optimální.
Zde jsou některé zákaznické recenze, z nichž některé jsou uvedeny na oficiálních stránkách, které ukazují spokojenost s produktem:

„ V roce 2017 jsem byl hospitalizován pro mrtvici. Vždy jsem trpěl vysokým krevním tlakem, ale nikdy jsem se nevyléčil: Bál jsem se, že užívání léků je horší. Můj lékař mi doporučil RemiBloston, zpočátku jsem byla skeptická, ale po dvou týdnech jsem zaznamenala změnu! Cítil jsem se lépe, už jsem neměl ten pocit dušnosti a tíhy. Ani výhled už nebyl rozmazaný. Od té doby jsem netrpěl záchvaty paniky a neměl jsem žádné mrtvice  .“

“ Nikdy jsem neřešil doplňky stravy na vysoký krevní tlak – vždy jsem musel brát jiné léky na předpis. Sám jsem vyzkoušel Remi Bloston , netvrdil jsem, že funguje: po několika dnech jsem si všiml, že příznaky ustoupily. Požádal jsem několik lékařů o jejich názor a oni mě podpořili: od té doby jsem pokračoval v užívání RemiBlostonu a viděl jsem stále více výhod  . „

Cena a kde to koupit:

Remi Bloston je aktuálně v nabídce Sleva 50 % je pouze dočasná.

Produkt dle volby prodejce nelze koupit v žádné lékárně ani bylinářství, ale pouze objednat online, čímž je dostupný pro každého.

Chcete-li si jej objednat, přejděte pouze na  oficiální stránky  (pozor na napodobeniny) a vyplňte formulář na domovské stránce, kde uveďte: jméno, příjmení, telefonní číslo. Služba poskytuje možnost zpětného kontaktu operátora, který si vyžádá potvrzení objednávky pro rychlé a bezpečné dodání zboží.

>>>>-50% RemiBloston<<<<

Napsat komentář