SMART KETO COMPLEX 24/7 – Jak to funguje? Negativní názory, fórum, lékárna, cena

SMART KETO COMPLEX 24/7 je zeštíhlující komplex, který se skládá z kapslí s názvem Keto Eat & Fit a nočního spreje s názvem Light Night. Jeho inovativní design umožňuje zhubnout bez tréninkových hodin a bez dietních omezení. Produkt je speciálně navržen pro lidi, kteří chtějí podstoupit odtučňovací kúru doma.

Produkt je stejně účinný pro muže i ženy, kteří chtějí dosáhnout dokonalých tělesných proporcí co nejpohodlnějším způsobem.  Kapsle se skládají z přírodních složek, které eliminují riziko zvykání těla na účinné látky . Keto Light Night obsahuje 100% přírodní složky, které stimulují produkci kortizolu v těle během spánku a tím snižují chuť k jídlu.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Co je to obezita a nadváha?

Definice obezity se liší podle toho, co čtete v které lékařské službě. Obecně platí, že nadváha a obezita ukazují na váhu vyšší, než je zdrávo. Obezita je chronický stav, při kterém je příliš mnoho tělesného tuku. Určité množství tělesného tuku je nezbytné pro ukládání energie, tepelnou izolaci,  odpružení  a další funkce.

Index tělesné hmotnosti nejlépe popisuje obezitu. Výška a hmotnost člověka jsou určeny indexem tělesné hmotnosti. Index tělesné hmotnosti (BMI) je hmotnost osoby v kilogramech (kg) dělená její výškou na druhou v metrech (m) (více informací dále v tomto článku). Protože BMI popisuje tělesnou hmotnost ve vztahu k výšce, existuje u dospělých silná korelace s celkovým tělesným tukem. Dospělý, který má BMI 25-29,9 má nadváhu a dospělý, který má BMI nad 30 je obézní. Člověk s BMI 18,5-24,9 má normální váhu. Člověk je morbidně obézní (extrémně obézní), pokud je jeho BMI vyšší než 40.

CHYTRÝ KETO KOMPLEX 24/7

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

9 Časté  příčiny  obezity

Rovnováha mezi kalorickým příjmem a výdejem energie určuje váhu člověka. Pokud člověk sní více kalorií, než  spálí  (metabolizuje), přibere (přebytečnou energii tělo ukládá jako tuk). Pokud člověk sní méně kalorií, než je metabolizován, zhubne. Nejčastějšími příčinami obezity je proto přejídání a nedostatek fyzické aktivity. V konečném důsledku je tělesná hmotnost produktem genetiky, metabolismu, prostředí, chování a kultury.

 • Nedostatek fyzické aktivity  . Lidé, kteří vedou sedavý způsob života,  spálí  méně kalorií než aktivní lidé. National Health and  Nutrition  Examination Survey (NHANES) zjistil silnou korelaci mezi fyzickou nečinností a  přibíráním na váze  u obou pohlaví.
 • Přejídání  . Přejídání vede k přibírání na váze, zvláště pokud je vaše  strava  bohatá na tuky. Potraviny s vysokým obsahem tuku nebo  cukru  (jako je rychlé občerstvení, smažená jídla a sladkosti) mají vysokou energetickou hustotu (potraviny s vysokým obsahem kalorií v malém množství jídla). Epidemiologické studie prokázaly, že diety bohaté na tuky přispívají k nárůstu hmotnosti.
 • Genetika  . Je pravděpodobnější, že se u vás rozvine obezita, pokud je jeden nebo oba vaši rodiče obézní. Genetika také ovlivňuje hormony, které se podílejí na regulaci tuku. Jednou z genetických příčin obezity je například nedostatek leptinu. Leptin je hormon, který je produkován v tukových buňkách a placentě. Leptin kontroluje váhu tím, že signalizuje mozku, aby jedl méně, když jsou zásoby tělesného tuku příliš vysoké. Pokud z nějakého důvodu není tělo schopno produkovat dostatek leptinu nebo leptin nemůže signalizovat mozku, aby jedl méně, tato kontrola se ztrácí a dochází k obezitě. Pokračuje výzkum úlohy náhrady leptinu v léčbě obezity.
 • Strava bohatá na jednoduché sacharidy  . Role sacharidů při přibírání na váze není jasná. Sacharidy zvyšují hladinu glukózy v krvi, což zase stimuluje  sekreci inzulínu  ze slinivky břišní a inzulín pomáhá zvyšovat tělesný tuk a může způsobit přibírání na váze. Někteří vědci se domnívají, že jednoduché sacharidy (cukry, fruktóza, dezerty, nealkoholické  nápoje  , pivo, víno atd.) přispívají k nárůstu hmotnosti, protože se vstřebávají rychleji do krevního oběhu než komplexní sacharidy (těstoviny, hnědá rýže, obiloviny, zelenina, syrové ovoce). , atd.), a proto po jídle uvolňuje více inzulínu než komplexní sacharidy. Někteří vědci se domnívají, že vyšší uvolňování inzulínu přispívá k nárůstu hmotnosti.
 • Frekvence jídla  . Vztah mezi tím, jak často jíte (jak často jíte) a hmotností, je poněkud kontroverzní. Existuje mnoho zpráv o tom, že lidé s nadváhou jedí méně často než lidé s normální hmotností. Vědci pozorovali, že lidé, kteří jedí malá jídla čtyřikrát nebo pětkrát denně, mají nižší  hladinu cholesterolu  a nižší a/nebo stabilnější hladinu  cukru  v krvi než lidé, kteří jedí méně často (dvě nebo tři velká jídla denně). Jedním z možných vysvětlení je, že malá, častá jídla produkují stabilní hladiny inzulínu, zatímco velká jídla způsobují velké skoky inzulínu po jídle.
 • Drogy  . Mezi léky související s přibíráním na váze patří některá  antidepresiva  (léky používané k léčbě  deprese  ), antikonvulziva (léky používané ke kontrole  záchvatů  , jako je  karbamazepin  [  Tegretol  , Tegretol XR,  Equetro  ,  Carbatrol  ] a valproát [  Depacon  ,  Depakene  ]), některé  léky na diabetes  (léky používané ke snížení hladiny cukru v krvi, jako je inzulín, sulfonylmočoviny a thiazolidindiony), některé hormony, jako jsou  perorální antikoncepce  a většina  kortikosteroidů jako je  prednison . Některé léky  na vysoký krevní tlak  a  antihistaminika  způsobují přibírání na váze. Příčina nárůstu hmotnosti u léků se u každého léku liší. Pokud se vás to týká, měli byste své léky raději probrat se svým lékařem, než je vysadit, protože to může mít vážné následky.
 • Psychologické faktory  . U některých lidí emoce ovlivňují stravovací návyky. Mnoho lidí jí nadměrně v reakci na emoce, jako je nuda, smutek,  stres  nebo hněv. Zatímco většina lidí s nadváhou nemá o nic větší problémy s duševním zdravím než lidé s normální váhou, asi 30 % lidí, kteří hledají léčbu závažných problémů s nadváhou, má potíže se záchvatovitým přejídáním.
 • Onemocnění  , jako je  hypotyreóza  ,  inzulínová rezistence  ,  syndrom polycystických vaječníků  a Cushingův syndrom, také přispívají k obezitě. Některé nemoci, jako je  PWS  , mohou vést k obezitě.
 • Sociální problémy  : Mezi sociálními problémy a obezitou existuje souvislost. Nemít dostatek peněz na nákup zdravého jídla nebo neexistence bezpečných míst k procházkám nebo cvičení může zvýšit riziko obezity.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

CHYTRÝ KETO KOMPLEX 24/7

Co je SMART KETO COMPLEX 24/7

Ketogenní dieta je jediná, která umožňuje odstranit tuk z boků, břicha a pasu. Program SMART KETO COMPLEX je užitečným pomocníkem při prevenci obezity a programech tvarování postavy.

Produkt založený na stejném mechanismu účinku jako ketogenní dieta nabízí vysoké výsledky bez ohledu na pohlaví a věk. Princip fungování, založený na schopnosti těla přijímat energii z tuků, umožňuje dosáhnout dobrých výsledků v co nejkratším čase.

Když je ketogenní dieta spojena s používáním tohoto přírodního komplexu, je možné usnadnit řadu funkcí, které tělo vykonává a napomáhat:

 • Zrychlete svůj metabolismus.
 • Odbourávání tuků zastavením tvorby tukových buněk.
 • Udržujte svou chuť k jídlu na uzdě.
 • Zlepšit celkovou pohodu.
 • Přeměňte tuk na energii.
 • Nasyťte tělo užitečnými prvky.
 • Normalizujte hladinu cholesterolu a glukózy.
 • Doplňte si zásoby glykogenu.
 • Snižte svůj hlad po takzvaném „junk foodu“.

SMART KETO COMPLEX 24/7 také pomáhá obnovit trávení a posílit imunitní systém.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Jaké složky obsahuje SMART KETO COMPLEX 24/7

Mezi přednostmi tohoto komplexu zákazníci i odborníci vysoce oceňují přírodní složení. SMART KETO COMPLEX 24/7 neobsahuje přísady škodlivé nebo zdraví škodlivé, ale pouze:

A nejlepší na tom je, že obsahuje extrakty a bylinné složky:

 • obrázekkořen kozlíku lékařského  – má uklidňující účinek a příznivě působí na nervový systém;
 • obrázekhořčík  : důležitá složka nervového systému, podporuje svalovou relaxaci, zlepšuje spánek a aktivuje mechanismy spalování tuků;
 • obrázekextrakt z ginkgo biloba  – pomáhá snižovat stres, zvyšuje relaxaci a zlepšuje spánek;
 • obrázekExtrakt z goji berry  : zdroj vlákniny a mikroprvků podporujících hubnutí: vápník, železo, sodík, vitamín C, vitamín A.

Jak funguje komplex Smart Keto Complex 24/7 Dávkování

Je potřeba si uvědomit, že vaším cílem není jen zbavit se zbytečných kilogramů, ale také zeštíhlit postavu a zpevnit postavu bez újmy na zdraví. Jedná se o první inteligentní komplex, který vám pomůže shodit zbytečné kilogramy bez zatěžování těla a 2x rychleji, díky synergii dvou aktivních formulí Keto Eat & Fit + Light Night, které fungují během dne, když jste zaneprázdněni svou prací, a v noci, když spíte.

Smart Keto Complex 24/7

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Součástí komplexu jsou  kapsle Keto Eat & Fit  . Díky těmto kapslím se vaše tělo co nejdříve dostane do stavu ketózy a začne spalovat tuky, přičemž jako „rezervu“ využívá energii z tuků uložených v těle a ne jako obvykle ze sacharidů.

Kromě toho mohou kapsle pomoci:

 • Zrychlete svůj metabolismus a aktivujte funkce odbourávání tuků, čímž maximalizujete spalování tuků.
 • Odstraňte toxiny ze střev. Blokují mechanismy spalování tuků, způsobují únavu a apatii.
 • Dodržujte zdravou stravu. Nikdy nepoužívejte primitivní metody, jako jsou ty, které obsahují vajíčka červů. Hubnoucí proces by měl tělo podporovat, ne ho osídlovat parazity otravujícími vnitřní orgány.
 • Odstraňte vybouleniny tuku a celulitidu v kritických partiích – břicho, stehna a hýždě – a zajistěte si trvalé hubnutí.

Pro maximální účinek jednoduše užívejte 1 kapsli 2krát denně s jídlem.

A když odpočíváte,  o hubnutí se postará Light Night  , hubnoucí sprej na spaní. Účelem spreje je regulovat kortizol. Kortizol, také známý jako stresový hormon, ničí svalovou tkáň a vede k nárůstu tělesného tuku  . Tělo při stresu spotřebuje hodně energie, proto je potřeba ho rychle doplnit jídlem jako obranným mechanismem. Neustále zvýšené hladiny kortizolu mohou vést k chronickému stresu a zpomalení metabolismu.

Stříkáním spreje pod jazyk 20 minut před spaním můžete:

 • normalizovat hladinu kortizolu v těle. Lék se rychle vstřebává do krevního řečiště a pomáhá snižovat produkci kortizolu, což vede k potlačení chuti k jídlu.
 • normalizovat spánek. Přípravek ovlivňuje kvalitu spánku, napomáhá zklidnění nervového systému a aktivuje mechanismy hubnutí. V důsledku toho můžete po probuzení cítit nárůst energie a větší aktivitu,  cítit se méně vystresovaní a rychleji hubnout  .

Kde koupit Smart Keto Complex 24/7

Smart Keto Complex nejsou k dispozici od Amazonu. Originální přípravek není dostupný ani v lékárně. Kde to tedy koupit?

Smart Keto Complex můžete zakoupit za absolutně nejlepší cenu pouze na oficiálních stránkách výrobce, tedy zde na webu. Vyplňte objednávkový formulář a počkejte na zavolání zákaznického servisu (který bude vyžadovat adresu, na kterou chcete kapsle obdržet). Poté počkejte na doručení a po doručení proveďte platbu v hotovosti přímo kurýrovi.

Prostřednictvím webu výrobce můžete využít šílenou slevu z ceny a četné a jedinečné akce včetně dopravy zdarma.

Šek: Keto Black, BurnRizer.

>>>-50% Cena – Oficiální Stránka<<<

Napsat komentář