TurboShaper, podvod? Negativní komentáře, fórum, lékárna, cena, názory

Zhubnout pomocí náplasti?  Pokud vás myšlenka přesvědčí, ale zdá se vám nemožná, stojí za to  poznat  TurboShaper, nejlepší náplasti na hubnutí založené na klinických studiích a recenzích a názorech spotřebitelů zveřejněných na internetu.

V následujících odstavcích si vysvětlíme, co jsou TurboShapery , jak fungují, jaké je složení a jak je používat, takže mějte oči na obrazovce svého počítače nebo smartphonu, čtěte dál.

Jak se definuje nadváha a obezita?

Lékaři používají lékařské termíny „nadváha“ nebo „obezita“, aby určili, zda je osoba vystavena vyššímu riziku zdravotních problémů souvisejících s hmotností.

Jak se definuje nadváha a obezita?

Index tělesné hmotnosti (BMI) využívá měření  výšky a hmotnosti  k odhadu tělesného tuku osoby. Spočítat si BMI sami však může být komplikované. Jednodušší způsob je použití  BMI kalkulačky  .

Po výpočtu BMI a vynesení výsledku do standardních tabulek BMI lékaři používají čtyři kategorie k popisu hmotnosti dětí ve věku od 2 do 19 let:

 • podváha:  BMI pod 5. percentilem
 • normální hmotnost:  BMI v 5. a pod 85. percentilem
 • nadváha:  BMI v 85. a pod 95. percentilem
 • Obezita:  BMI na nebo nad 95. percentilem

U dětí mladších 2 let používají lékaři tabulky hmotnosti a délky namísto BMI, aby zjistili, jak je hmotnost dítěte v porovnání s jejich délkou. Dítě do 2 let, které je v 95. percentilu nebo vyšší, je považováno za nadváhu.

BMI není dokonalé měření tělesného tuku a může být v některých případech zavádějící. Svalnatý člověk může mít například vysoké BMI, ale netrpí nadváhou (svaly navíc přidávají váhu, ale ne obezitu). Kromě toho může být obtížné interpretovat BMI během dospívání, kdy mají děti období rychlého růstu. Pamatujte, že BMI je obvykle dobrým ukazatelem tělesného tuku, ale nejedná se o  přímé  měření.

Pokud máte obavy o váhu svého dítěte, vezměte ho k lékaři. Váš lékař se zeptá na vaše stravovací a pohybové návyky a navrhne způsoby, jak změnit zdravý životní styl. Váš lékař může také nařídit krevní testy, aby zjistil určité zdravotní problémy související s obezitou.

V závislosti na vašem BMI (neboli měření hmotnosti na délku) a zdravotním stavu vašeho dítěte vás lékař může doporučit k registrovanému dietologovi nebo k programu pro regulaci hmotnosti. Lékaři mohou také některým dětem předepsat léky nebo operaci.

turboshaper

Proč mají děti nadváhu nebo obezitu?

Mezi faktory, které mohou přispět k tomu, že osoba má nadváhu, patří špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu,  genetika  nebo jejich kombinace. Nedostatečný přístup ke zdravému jídlu a bezpečným místům, kde lze aktivně trávit čas, je výzvou pro mnoho rodin. Vzácně může být přílišné přibírání způsobeno endokrinními problémy, genetickým syndromem nebo některými léky.

Dieta a životní styl

Často vybíráme potraviny, které lze sníst rychle a snadno – od rychlého občerstvení až po zpracovaná a balená jídla a svačiny. Nabitý program vám může zbude jen málo času na přípravu zdravějších jídel nebo cvičení. Velikost porcí  , doma i venku, je příliš velká.

Kromě toho je moderní životní styl sedavý způsob života. Děti často tráví více času hraním s elektronickými zařízeními než aktivním hraním venku. U dětí, které tráví hodně času u obrazovek, je větší pravděpodobnost, že budou mít nadváhu. Čas strávený u obrazovky také narušuje spánek. Děti, které nemají dostatek spánku, mají větší pravděpodobnost nadváhy.

Cvičení a fyzická aktivita

Mnoho dětí nemá dostatek fyzické aktivity. Starší děti a dospívající by měli strávit 1 hodinu nebo více každý den středně intenzivním až intenzivním cvičením, včetně  aerobiku  a cvičení na posílení svalů a kostí. Děti ve věku od 2 do 5 let by měly být aktivní alespoň 3 hodiny každý den.

Genetika

Genetika může ovlivnit váhu dětí. Naše geny pomáhají určit typ vašeho těla a jak vaše tělo ukládá a spaluje tuky. Geny samy o sobě však nedokážou vysvětlit současnou krizi obezity. Protože se geny i návyky předávají z generace na generaci, mnoho členů rodiny může bojovat s nadváhou.

Lidé ve stejné rodině mívají podobné stravovací návyky, sedavý způsob života a úroveň fyzické aktivity. Riziko nadváhy dítěte se zvyšuje, pokud má rodič nadváhu nebo je obézní.

TurboShaper : co to je

TurboShaper  jsou náplasti prodávané v praktickém hromadném balení, jehož úkolem je zajistit rychlé a kontrolované hubnutí.

Při aplikaci přímo na pokožku zajišťují neustálé uvolňování aktivních látek, které pomáhají tělu spalovat tuky a kalorie a hubnout. Z tohoto důvodu se s nimi zachází stejně jako s „lipolytickými“ nebo tuky spalujícími doplňky stravy, protože stejně jako ty druhé dokážou zrychlit  náš metabolický systém  , takže i v klidu pracuje tvrději.

Aniž by musely projít žaludkem a střevy jako v případě nejoblíbenějších pilulek na hubnutí,  TurboShaper  umožňuje, aby se bioaktivní látky v nich obsažené dostaly rychleji do krve a jejich působení je tak mnohem rychlejší a efektivnější.

Konečně jsou díky své 4vrstvé struktuře extrémně odolné a drží na pokožce i při sprchování a nadměrném pocení.

Náplasti na hubnutí TurboShaper : co to je

Náplasti na hubnutí,  jako je TurboShaper , jsou jednoduché náplasti, které přilnou k pokožce a které díky tak jednoduché aplikaci dokážou  do těla efektivně zavést látky spalující tuky  , díky kterým tělo rychleji spaluje sacharidy, lipidy a kalorie.

A co víc, tyto typy produktů také často obsahují složky proti hladu a energizující aktivní složky, díky nimž nebudete pociťovat návaly hladu a neustále se cítit unavení, i když držíte nízkokalorickou dietu.

Na tomto místě je třeba říci, že náplasti na hubnutí, stejně jako jiné přírodní přípravky na hubnutí, jako jsou doplňky stravy v tabletách, by neměly být používány jako alternativa, ale vždy jako doplněk k odtučňovací dietě.

A konečně, náplasti na hubnutí jsou obecně  lépe snášeny  než jiné přípravky na hubnutí, jako jsou pilulky na hubnutí, protože působí transdermálně, a proto je není třeba požívat.

turboshaper

Jak fungují opravy TurboShaper

TurboShaper  , stejně jako všechny náplasti na hubnutí, působí transdermálně, takže by se neměly polykat, ale pouze aplikovat na kůži a nechat na místě.

Co však tyto náplasti odlišuje od ostatních produktů stejné kategorie je to, že k uvolňování účinných látek v těle dochází nepřetržitě po celý den.

Jejich mechanismus účinku je také založen na třech kombinovaných účincích:

 • Lipolytický účinek  díky aktivním složkám spalujícím tuky;
 • Efekt potlačení hladu  díky látkám, které místo toho působí přímo na receptory sytosti v mozku;
 • Čistící/energizující účinek  díky přítomnosti dalších biochemických složek, které umožňují tělu samočištění a optimalizaci využití energie získané z potravy i v rámci nízkokalorické diety.

Klinické studie proto ukázaly, že kombinované působení těchto tří účinků umožňuje, aby náplasti Raapid Slim byly účinné ve více než 98 % případů, přičemž pro každý typ postavy (mírná nadváha, střední nadváha, obezita a těžká obezita) poskytují následující výhody:

 • Ztráta hmotnosti  (až 15 kilogramů za měsíc);
 • Snížení pasu  (o několik centimetrů);
 • Eliminace cholesterolu, odpadu a toxinů;
 • Zvýšená psychofyzická pohoda;
 • Rozšíření pocitu sytosti  (už žádné mlsání v noci a mezi jídly).

Složení TurboShaper

Výhody a účinky TurboShaper  , které jsme právě viděli, jsou způsobeny jeho zvláštním složením účinných látek.

V rámci cest najdeme zejména:

 • Extrakt z Erba Mate:  detoxikační/čistící účinek;
 • Moruše bílá:  lipolytický účinek, působí přímo na metabolismus;
 • Mořská řasa Wakame:  energizující a lipolytický účinek díky vysoké koncentraci antioxidantů (fukoxanthin);
 • Extrakt z magnólie:  působení potlačuje hlad, protože snižuje produkci ghrelinu, hormonu produkovaného mozkem, který slouží jako receptor chuti k jídlu;
 • Goji bobule  :  lipolytické působení, velmi bohaté na antioxidanty a vlákninu, zlepšují metabolismus a trávení.

Abychom se blíže podívali na působení těchto látek, bylo zjištěno, že zatímco první tři (extrakt z Yerba maté, bílá moruše a mořská řasa Wakame) působí primárně během dne, blokují hromadění tuku, čistí tělo a dodávají energii. , zbylé dva (extrakt z magnólie a kustovnice goji) fungují hlavně v noci, usnadňují spotřebu energie i během nočního klidu a zabraňují návalům hladu, které si vynucují časté buzení a následně útoky na ledničku, které často ničí výsledky diety.

turboshaper

TurboShaper : jak je používat

Aplikace  TurboShaper  není náročná, protože všechny připomínají obyčejné plátky. Pro usnadnění však shrnujeme postup, který je třeba dodržovat, který najdete i na obalu:

 1. Vyjměte náplast z obalu;
 2. Smazat film;
 3. Umístěte náplast  na část těla, kterou nevidíte nebo kterou nemůžete snadno odstranit z důvodu tepla nebo potu (např. podpaží nebo stehno).
 4. Přitiskněte náplast  asi na dvacet sekund, abyste se ujistili, že dokonale přilne k pokožce;
 5. Nechte působit 24 hodin  , poté náplast vyměňte za novou.

Výrobce také doporučuje aplikovat náplasti na hubnutí TurboShaper alespoň 20 nebo 30 minut před jídlem, aby měly účinné látky čas působit. Dodržování těchto indikací je samozřejmě nezbytné pro dosažení vynikajících výsledků při používání těchto náplastí na hubnutí.

také zkontrolovat : Uslim, Prolesan Pure.

Recenze a komentáře o TurboShaper

Názory a recenze o TurboShaper na internetu   jsou velmi povzbudivé a nutí vás si myslet, že se jedná o 100% bezpečný a účinný produkt. Zde jsou některé z nejpřesvědčivějších svědectví:

57 let  :

“  S nástupem menopauzy jsem přibrala pár kilo a nemohla jsem zhubnout, protože se mi zpomalil metabolismus. Pokaždé, když jsem se snažila držet dietu, cítila jsem se tak unavená, že jsem nemohla přestat. Tehdy jsem objevil náplasti TurboShaper a během několika měsíců jsem byl zpět na své ideální váze.“

Názory a komentáře o

48 let:

“  Po operaci, která mě nutila spát na několik měsíců, jsem za rok přibrala 80 až 130 kilo a můj život se opravdu obrátil k horšímu. Se vším tím tukem, který jsem měl jako balast, jsem se už nemohl hýbat a měl jsem různé zdravotní problémy. Pokaždé, když jsem začala držet dietu, po zhubnutí prvních kil jsem okamžitě cítila hlad a nedělala nic jiného, ​​než jedla a ve výsledku jsem vážila ještě víc. Když mi výživová poradkyně navrhla používat TurboShaper ve spojení s dietou, nechtěla jsem tomu věřit, ale po prvních použitích jsem se hned cítila lépe a méně hladověla, takže jsem nakonec všechna přebytečná kila shodila.

Kde koupit TurboShaper

Náplasti na hubnutí TurboShaper  jsou produktem, který  nenajdete v lékárnách ani klasických obchodech, ale pouze na internetu  ,  na stránkách výrobce  nebo na specializovaných portálech. Náklady vždy nese výrobce, takže budete muset nést pouze náklady na nákup zboží.

Kromě toho se na webových stránkách a dalších oficiálních kanálech často objevují nabídky a propagační akce, které vám umožňují zakoupit tyto náplasti na hubnutí za zvýhodněnou cenu.

Napsat komentář