Veniselle krém – Recenze Lékaři, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit, Jak to funguje

Veniselle je přírodní mast na křečové žíly založená na 100% přírodním složení a terapeutické formuli, která zaručuje účinné a rychlé působení proti křečovým žilám a porušeným cévám na nohou a další. Přírodní složky v masti Veniselle mají silné protizánětlivé a vazodilatační vlastnosti.

Tento článek vám dává možnost podrobně zdokumentovat všechny aspekty terapeutické účinnosti kúry Veniselle , abyste si před nákupem mohli vytvořit jasný názor na tento přírodní produkt.

>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<<

Veniselle

Co způsobuje křečové žíly? 

Křečové žíly jsou způsobeny zvýšeným krevním tlakem v žilách. Křečové žíly se vyskytují v žilách blízko povrchu kůže (povrchové).

Krev putuje směrem k srdci pomocí jednocestných chlopní v žilách. Když jsou chlopně oslabené nebo poškozené, krev se může hromadit v žilách. To způsobuje zvětšení žil. Dlouhé sezení nebo stání může způsobit hromadění krve v žilách nohou, což zvyšuje tlak v žilách. Žíly se mohou pod zvýšeným tlakem protáhnout. To může oslabit stěny žil a poškodit chlopně.

Co jsou to pavoučí žíly?

Pavoučí žíly, mírnější typ křečových žil, jsou menší než křečové žíly a často vypadají jako cákance slunce nebo „pavučiny“. Mají červenou nebo modrou barvu a často se nacházejí na obličeji a nohou těsně pod kůží.

Jaké jsou rizikové faktory křečových žil?

Křečové žíly mohou být v některých rodinách častější (dědičné). Zvýšený tlak v žilách může způsobit křečové žíly. Mezi faktory, které mohou zvýšit tlak, patří:

 • Nadváha nebo obezita
 • Vyšší věk
 • Být ženou
 • Být neaktivní
 • Poranění nohy
 • těhotenství
 • Kouření
 • Užívání perorálních antikoncepčních pilulek nebo náhrada hormonů

>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<<

křečové žíly
https://www.hopkinsmedicine.org/health/conditions-and-diseases/varicose-veins

Hluboká žilní trombóza (DVT) je závažné onemocnění s krevními sraženinami v hlubokých žilách. Tento stav se u křečových žil obvykle nevyskytuje. Křečové žíly se totiž dotýkají žil v blízkosti povrchu kůže. U závažných křečových žil je však nepravděpodobné, že by došlo ke vzniku krevní sraženiny v hluboké žíle. Krevní sraženiny vyžadují okamžitou lékařskou pomoc. Příznaky krevní sraženiny zahrnují bolest, otok a zarudnutí nohy. Krevní sraženiny se mohou vyskytovat také v pažích nebo jiných částech těla. Pokud máte příznaky, které by mohly znamenat krevní sraženinu, navštivte svého lékaře.

Kousek krevní sraženiny se může odlomit a dostat se do plic (plicní embolie). Krevní sraženina v plicích je velmi vážná a může zabít. Příznaky zahrnují bolest na hrudi, potíže s dýcháním, kašel (může vykašlávat krev), rychlý srdeční tep, pocení a mdloby.

Veniselle

>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<<

Jak Veniselle funguje

Použití Veniselle krému poskytuje koncentrovaný hojivý účinek na cévní systém postižený křečovými žilami. Aktivní složky krému stimulují lokální prokrvení, díky čemuž absorbují sraženiny a zabraňují vzniku nových. Pomáhá také posilovat stěny krevních cév, silně je tonizuje.

Bioaktivní látky v krému díky svým analgetickým a protizánětlivým vlastnostem vedou k rychlé úlevě od bolestivých příznaků a nepohodlí způsobených křečovými žilami. Pocit únavy nohou a silné bolesti jsou po použití tohoto přírodního krému na křečové žíly ve velmi krátké době zmírněny a zcela odstraněny.

Ošetření ovlivňuje i negativní vliv křečových žil na kůži. Veniselle krém poskytuje základní živiny, mikroelementy a vitamíny, díky nimž revitalizuje pokožku nohou a obnovuje její hladkou a jemnou texturu. Hluboké působení pomáhá obnovit tón pleti a obnovit zdravý vzhled.

Jaké složky obsahuje Veniselle mast?

Aktivní složky krému Veniselle jsou získávány ze 100% přírodních složek s mimořádně prospěšnými terapeutickými vlastnostmi. Důležitější informace a podrobnosti o složení masti Veniselle naleznete na stránkách výrobce.

Níže je uveden seznam hlavních účinných látek tohoto produktu s vysvětlením jejich terapeutické role:

 • Extrakt z pelyňku – složka s velmi silnými protizánětlivými vlastnostmi, pomáhá odstraňovat krevní sraženiny a záněty nohou
 • Extrakt z květu heřmánku – má tonizující účinek na cévní stěny, stimuluje krevní oběh v oblastech postižených křečovými žilami, zlepšuje vstřebávání živin na buněčné úrovni
 • Extrakt z kopřivy – posiluje cévní stěny, tiší záněty nohou, pomáhá odstraňovat otoky
 • mentol – odstraňuje pocit únavy, tíhy v nohou, pomáhá rychle zmírnit bolest nohou způsobenou křečovými žilami
 • Extrakt z jírovce – Obsahuje glykosidy, aesculin a aescens, které podporují zdraví žil: posilují stěny cév; urychlit krevní oběh; mají silný uklidňující účinek na hematomy, hrudky a vředy; stabilizovat krevní těhotenství a snížit riziko vzniku trombózy.

Je velmi důležité zmínit, že při zpracování přírodních složek krému Veniselle je použit speciální proces, díky kterému může výrobce zajistit maximální úroveň koncentrace bioaktivních látek v konečném složení kúry.

Jak kúru aplikovat – jak správně aplikovat Veniselle mast , kontraindikace

Veniselle mast je nejprospěšnější , pokud se používá pravidelně, 2-3x denně. Doba léčby závisí na případu, v závislosti na závažnosti křečových žil u každého člověka. Úplné podrobnosti o doporučené době léčby naleznete v příbalovém letáku Veniselle a na webových stránkách výrobce.

Léčba nezpůsobuje negativní vedlejší účinky, není návyková a nemá žádné kontraindikace pro použití. Veniselle má 100% přírodní, hypoalergenní složení.

Krém se nanáší v malých množstvích na místa postižená křečovými žilami a jemnými pohyby se masíruje, dokud se pokožka zcela nevstřebá. Krém se doporučuje aplikovat alespoň jednou večer před spaním, což je velmi užitečné při zmírnění bolestí nohou a zmírnění pocitu únavy způsobeného dlouhým stáním nebo na židli během dne. .

Co se týče hojivého účinku, již od prvních dnů používání krému zaznamenáte zlepšení bolesti a zánětu nohou díky silným stimulačním a protizánětlivým účinkům účinných látek krému na krevní oběh.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<<

Veniselle

Kolik stojí mast na křečové žíly Veniselle

Ohledně ceny kúry Veniselle se opět vracím k našemu původnímu doporučení objednat si mast online přímo ze stránek výrobce . V době zveřejnění tohoto článku na oficiálních stránkách výrobce Veniselle je velmi výhodná akce, pokud si krém objednáte zde. Zejména všechny online objednávky získávají 50% slevu z výrobní ceny krému Veniselle. Navíc máte záruku, že jste si zakoupili originální produkt a neexistují žádná omezení.

Co říkají uživatelé o výsledcích dosažených s krémem Veniselle – názory na fóru, fotografie před a po

Pokud jde o sliby výrobce o výsledcích, kterých lze s krémem Veniselle dosáhnout, jsou skutečně velmi povzbudivé a jsou široce potvrzeny četnými uživatelskými recenzemi a fotografiemi pořízenými před a po ošetření. Na oficiálních stránkách výrobce můžete také najít výsledky klinických studií provedených s tímto produktem, které jsou stále velmi jasné.

Abychom dospěli k závěru plně odrážejícímu realitu účinnosti této léčby, snažili jsme se v dokumentární práci více vycházet z nezávislých zdrojů informací, jako jsou články zmiňující krém Veniselle publikované na webových stránkách některých institucí v této oblasti. a v četných diskusích mezi uživateli na různých fórech.

Nakonec můžeme konstatovat, že Veniselle skutečně nabízí vynikající léčbu křečových žil. Přestože toto onemocnění nelze zcela vyléčit jedním krémem, použití krému Veniselle pomáhá rychle odstranit bolest z křečových žil a zastavit rozvoj kardiovaskulárních onemocnění, které postihuje velmi velké množství žen.

>>>>-50% Cena – Oficiální Stránky<<<<<

Napsat komentář