Softisenil, podvod? negativní recenze, Fórum, Lékárna, Cena, Kde koupit

Softisenil je antimykotický krém určený k léčbě plísňových kožních infekcí. Jeho složení obsahuje aktivní složky, které účinně bojují s plísněmi a zmírňují příznaky s nimi spojené, jako je svědění, zarudnutí a olupování.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Obecné informace o mycosis fungoides (včetně Sézaryho syndromu)

 • Mycosis fungoides a Sézaryho syndrom jsou onemocnění, při kterých se lymfocyty (typ bílých krvinek) stanou maligními (rakovinnými) a napadají kůži.
 • Mycosis fungoides a Sézaryho syndrom jsou typy kožního T-buněčného lymfomu.
 • Příznakem mycosis fungoides je červená vyrážka na kůži.
 • U Sézaryho syndromu se rakovinné T buňky nacházejí v krvi.
 • K diagnostice mycosis fungoides a Sézaryho syndromu se používají kožní a krevní testy.
 • Určité faktory ovlivňují prognózu (šanci na uzdravení) a možnosti léčby.

Mycosis fungoides a Sézaryho syndrom jsou onemocnění, při kterých se lymfocyty (typ bílých krvinek) stanou maligními (rakovinnými) a napadají kůži.

Normálně  kostní dřeň  produkuje  krevní kmenové buňky  (nezralé  buňky  ), které se postupem času stávají zralými krevními kmenovými buňkami. Krevní kmenová buňka se může stát  myeloidní  kmenovou buňkou  nebo  lymfoidní  kmenovou buňkou. Myeloidní kmenová buňka se stává  červenou krvinkou  ,  bílou krvinkou  nebo  krevní destičkou  . Lymfoidní kmenová buňka se stává lymfoblastem  a  poté jedním ze tří typů  lymfocytů  (bílých krvinek):

U  mycosis fungoides  se lymfocyty T-buněk stávají rakovinnými a napadají kůži. Když se tyto lymfocyty nacházejí v  krvi  , nazývají se Sézaryho buňky. U  Sézaryho syndromu  napadají rakovinné T buňky kůži a velké množství Sézaryho buněk se nachází v krvi.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

na Softisen

Mycosis fungoides a Sézaryho syndrom jsou typy kožního T-buněčného lymfomu.

Mycosis fungoides a Sézaryho syndrom jsou dva nejběžnější typy  kožního   T-buněčného  lymfomu (typ non-Hodgkinova lymfomu  ). Informace o jiných typech  rakoviny kůže  nebo non-Hodgkinově lymfomu lze nalézt v následujících  souhrnech PDQ:

Příznakem mycosis fungoides je červená vyrážka na kůži.

Plísňový granulom může procházet následujícími fázemi:

 • Prefungální stadium  : šupinatá, červená vyrážka na částech těla, které nejsou obvykle vystaveny slunci. Tato vyrážka nemá žádné  příznaky  a může přetrvávat měsíce nebo roky. V této fázi je obtížné  rozpoznat  vyrážku jako houbový granulom.
 • Fáze náplasti  : Tenká, červená, ekzému podobná  vyrážka  .
 • Fáze plaku  : Malé vyvýšené hrbolky (  papulky  ) nebo ztvrdlé  léze  na kůži, které mohou být červené.
 • Fáze rakoviny  : Na kůži se tvoří nádory. U těchto druhů rakoviny se mohou vyvinout  vředy  a kůže se může infikovat.

Pokud se některý z těchto příznaků objeví  , kontaktujte svého lékaře.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Co je Softisenil a k čemu se používá?

Softisenil je krém specializovaný na léčbu plísňových kožních infekcí. Tento antimykotický krém obsahuje aktivní složky, které účinně bojují s plísněmi a zmírňují související příznaky, jako je svědění, zarudnutí, šupinatění a nepříjemné pocity. Softisenil se používá k léčbě různých plísňových onemocnění, jako je atletická noha, kožní onemocnění, kožní kandidóza a další plísňové kožní infekce. Poskytuje lokální antifungální účinek a pomáhá obnovit zdraví postižené pokožky.

Zamýšlené použití

Softisenil krém se používá v následujících případech:

 • Atletická noha: Softisenil je účinný při léčbě atletické nohy, plísňové infekce, která postihuje především nohy a způsobuje svědění, zarudnutí, olupování a praskání kůže.
 • Kožní onemocnění: Softisenil se používá k léčbě kožního onemocnění – plísňové infekce, která může postihnout různé oblasti těla, jako je kůže, pokožka hlavy a nehty. Pomáhá v boji proti plísním a zmírňuje příznaky s nimi spojené.
 • Kožní kandidóza: Softisenil je užitečný při léčbě kožní kandidózy, infekce způsobené houbou Candida, která může postihnout oblasti, jako je kůže, podpaží, třísla a oblasti pod prsy.
 • Plísňové kožní infekce: Softisenil se používá k léčbě jiných plísňových kožních infekcí, jako je onychomykóza (infekce nehtů) a seboroická dermatitida.

Jak přípravek Softisenil působí?

Hlavním způsobem účinku krému Softisenil je inhibice růstu a množení plísní. Antifungální složky obsažené v krému přímo napadají buněčnou strukturu plísní, oslabují je a zabraňují jejich množení. Krém Softisenil navíc pomáhá zmírňovat příznaky spojené s plísňovou infekcí, jako je svědění, zarudnutí a olupování kůže.

Softisenil složky (složení)

Zde je seznam složek krému Softisenil a co každá z nich dělá:

 • Glycerin : Glycerin je známý pro své hydratační a změkčující vlastnosti. Pomáhá zjemňovat a hydratovat pokožku, vytváří ochrannou bariéru, která pomáhá předcházet vysoušení a šupinatění. Navíc může pomoci zlepšit elasticitu pokožky.
 • Močovina : Močovina je smáčedlo a keratolytické činidlo. Pomáhá udržet vlhkost v pokožce, poskytuje hlubokou a dlouhotrvající hydrataci. Navíc má jemné exfoliační vlastnosti, které pomáhají eliminovat odumřelé kožní buňky, usnadňují pronikání dalších složek a zlepšují strukturu pokožky.
 • Síran hořečnatý : Síran hořečnatý, také známý jako Epsomská sůl, má protizánětlivé a uklidňující vlastnosti. Může pomoci zmírnit svědění, zarudnutí a podráždění způsobené houbovými infekcemi. Navíc může pomoci uvolnit svaly a snížit nepohodlí.
 • Extrakt z květu měsíčku lékařského : Výtažek z květu měsíčku lékařského má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Může pomoci snížit zánět, zklidnit podráždění a podpořit hojení pokožky. Tradičně se také používá k léčbě kožních infekcí a urychlení regenerace buněk.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Softisenil

Nebezpečí, účinnost a výhody Softisenilu

Zde je seznam hlavních výhod krému Softisenil:

 • Antifungální léčba: Softisenil krém byl speciálně vyvinutý pro boj s plísňovými kožními infekcemi, jako je atletická noha, atletická noha a kožní kandidóza. Jeho účinné látky pomáhají eliminovat plísně odpovědné za tyto infekce a zabraňují jejich šíření.
 • Zmírnění příznaků: Softisenil krém může zmírnit příznaky spojené s plísňovými infekcemi, jako je svědění, zarudnutí, odlupování a podráždění kůže. Poskytuje rychlou a dlouhodobou úlevu, snižuje nepohodlí a zlepšuje kvalitu života.
 • Hydratační a péče o pleť: Krém Softisenil obsahuje hydratační a zvláčňující složky, které pomáhají udržovat pokožku jemnou, hydratovanou a zdravou. To je zvláště výhodné pro lidi, kteří trpí suchostí nebo odlupováním v důsledku plísňových infekcí.
 • Snadná aplikace: Softisenil krém má jemnou texturu a rychle se vstřebává do pokožky, takže se snadno aplikuje a používá denně. Lze jej přesně a pohodlně aplikovat na postižená místa pokožky.
 • Prevence recidivy: Pravidelné používání krému Softisenil může pomoci zabránit opětovnému výskytu plísňových infekcí. Jeho účinné látky plíseň nejen likvidují, ale také zabraňují jejímu množení, čímž snižují riziko recidivy onemocnění.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Způsob použití Softisenil , leták, návod

Podle pokynů a příbalového letáku jsou níže uvedeny kontraindikace, nežádoucí účinky, způsob použití a skladování léku.

Kontraindikace

Níže jsou uvedeny kontraindikace a možná opatření pro krém Softisenil :

 • Přecitlivělost: Pokud jste přecitlivělí nebo alergičtí na některou ze složek krému Softisenil , doporučuje se vyhnout se jeho používání.
 • Otevřené léze nebo rány: Pokud jsou v místě aplikace otevřené rány, nepoužívejte Softisenil krém , protože může způsobit podráždění nebo zhoršit stav. Před aplikací přípravku je důležité nechat rány úplně zahojit.
 • Těhotenství a kojení: Nejsou k dispozici dostatečné informace o bezpečnosti používání krému Softisenil během těhotenství a kojení.

Jak používat, jak brát

Chcete-li krém Softisenil , postupujte podle následujících pokynů:

 • Před aplikací krému Softisenil postižené místo důkladně omyjte a osušte.
 • Naneste tenkou vrstvu krému na postižené místo a ujistěte se, že zcela zakryjete místo napadené plísní.
 • Krém jemně vmasírujte do pokožky až do úplného vstřebání.
 • Po aplikaci krému byste si měli umýt ruce, pokud plísně nepostihují i ​​ruce.
 • Aplikaci krému Softisenil opakujte podle pokynů výrobce. Pro dosažení nejlepších výsledků prosím dodržujte doporučený aplikační režim.
 • Vyhněte se kontaktu krému s očima, ústy a jinými citlivými místy na těle. V případě náhodného kontaktu opláchněte velkým množstvím vody.
 • Krém Softisenil by měl být skladován na chladném a suchém místě, mimo dosah dětí.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Softisenil

Výsledek použití Softisenil

Zde je ukázkový seznam možných výsledků používání krému Softisenil :

 • Snížení svědění a pálení v oblasti postižené plísní.
 • Snížení zánětu a zarudnutí kůže.
 • Zlepšení celkového vzhledu ošetřované oblasti.
 • Zmírnění příznaků spojených s plísňovou infekcí, jako je olupování a popraskání kůže.
 • Postupná likvidace plísně a omezení šíření infekce.
 • Obnovení zdraví a integrity postižené pokožky.
 • Prevence budoucích recidiv plísňových infekcí.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Zde jsou některé názory a komentáře skutečných uživatelů z fór

„Před několika měsíci jsem si začal všímat nepříjemného svědění na nohou a zjistil jsem, že mám plísňovou infekci. Vyzkoušel jsem několik ošetření bez úspěchu, dokud jsem neobjevil krém Softisenil . Musím přiznat, že jsem z výsledků velmi ohromen. Od doby používání se svědění výrazně zmírnilo a moje pokožka se stala mnohem hladší a zdravější. Jsem moc ráda, že jsem našla tento krém a doporučuji ho všem, kteří trpí mykózami. Děkuji, Softisenil !”

Zde jsou některé názory a komentáře skutečných uživatelů z fór

„Jako řidič autobusu trávím mnoho hodin denně v botách, což vedlo k přetrvávajícímu problému plísňových infekcí nohou. Vyzkoušela jsem několik produktů a nenašla jsem žádnou trvalou úlevu, dokud jsem neobjevila krém Softisenil . Tento krém udělal s mou pokožkou zázraky. Svědění a podráždění se výrazně snížilo a vzhled mých nohou se výrazně zlepšil. Nyní mohu jezdit bez neustálého nepohodlí. Softisenil se ukázal jako moje spása a doporučuji ho každému, kdo bojuje s atletickou nohou.“

Softisenil , Cena, oficiální stránky výrobce – sleva

Cena produktu Softisenil je výprodejová a výrobce nabízí 50% slevu. Chcete-li zadat objednávku, přejděte na oficiální web výrobce, není vyžadován žádný propagační kód. Stačí vyplnit online objednávku na webu a manažer vás bude kontaktovat. Počet nabízených produktů je omezený a akce je dočasná. Platba se provádí při dodání zboží.

>>>>-50% Cena – Oficiální webové stránky<<<<

Napsat komentář